Wpis z mikrobloga

Naprawiłem szatę graficzną. W komentarzu screen z głównej. Rzućcie plusem, bo się napracowałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

- usunięte niebieskie akcenty
- kolorystyka wzorowana na poprzednim Wykopie
- zielone plusy
- pogrubione nicki
- usunięte reklamy
- styl zaaplikowany tylko dla trybu nocnego

Jak włączyć?

1. Instalujemy rozszerzenie Stylus: https://chrome.google.com/webstore/detail/stylus
2. Tworzymy nowy styl dla wykop.pl i wklejamy CSS: https://pastebin.com/JS65YPJy
3. ????
4. Profit

#wykop #nowywykop #wykop20
tentin_quarantino - Naprawiłem szatę graficzną. W komentarzu screen z głównej. Rzućci...

źródło: msedge_ae2btPwtaC

Pobierz
  • 491
  • Odpowiedz
Mirku, popraw jedno #1c1c1 na #1c1c1c. No i nie wiem czemu mi Stylus nie może tego zainstalować ani z szukajki ani z guzika stylu :C Trza wklejać jak plebs. Pewnie to wina przeglądarki, która nie jest natywnym Kromem.
A tak to sztosik.
  • Odpowiedz
@tentin_quarantino: Dzięki Mirek, wczoraj sam coś próbowałem klecić ale za mało wiedzy.. ;)
Trzy rzeczy by się przydały pls :-)

1. Full width. Prawa kolumna ukryta w uBlock i jeżeli można rozszerzyć środkową w prawo do końca ale nie stały wymiar tylko flexible, gdzie przy zmianie rozmiaru okna kolumna z zawartością również się zmienia.
Mam skrypt, który to robił na starym jeżeli
  • Odpowiedz
@tentin_quarantino Świetna robota. Osobiście się zastanawiam czy nie dałoby się jeszcze pozmniejszać róznych marginesów/paddingów w elementach, żeby 4 komentarze nie zajmowały całej strony - robiłem takie zmiany lokalne i nadal było czytelnie a sporo więcej treści się mieści na ekranie.
  • Odpowiedz
Krok po kroku ktoś napisze jak to zrobić bo niestety się na tym nie znam. Ściągnołem rozszerzene ale nie wiem gdzie to teraz wkleić
  • Odpowiedz
@tentin_quarantino: hej, a jest jakaś opcja wybierania sekcji, które chce się zmienić, anie ma ich jeszcze w Twoim skrypcie?

W mikroblogu klikanie na co drugi komentarz daje niebieskawy kolor i w sumie nie wiem jak do tego dojść. Robię sobie taką kolorystyke ciemną, pod OLED.

Druga sprawa - ten #!$%@? pomarańczowy button z nowości chciałbym zmienić oraz dodanie nowego kontentu.
  • Odpowiedz
Jeszcze jakby na stronie głównej ze znaleziskami, wyświetłal się timestamp przy każdym znalezisku. W starej wersji tak było.
Obecnie, timestamp się wyświetla tylko w danym znalezisku.
  • Odpowiedz