Wpis z mikrobloga

Naprawiłem szatę graficzną. W komentarzu screen z głównej. Rzućcie plusem, bo się napracowałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

- usunięte niebieskie akcenty
- kolorystyka wzorowana na poprzednim Wykopie
- zielone plusy
- pogrubione nicki
- usunięte reklamy
- styl zaaplikowany tylko dla trybu nocnego

Jak włączyć?

1. Instalujemy rozszerzenie Stylus: https://chrome.google.com/webstore/detail/stylus
2. Tworzymy nowy styl dla wykop.pl i wklejamy CSS: https://pastebin.com/JS65YPJy
3. ????
4. Profit

#wykop #nowywykop #wykop20
tentin_quarantino - Naprawiłem szatę graficzną. W komentarzu screen z głównej. Rzućci...

źródło: msedge_ae2btPwtaC

Pobierz
  • 491
  • Odpowiedz
@tentin_quarantino: Kolory ale i najdrobniejsze detale świadczą o tym że aktualną wersje projektował ktoś kto nawet nie korzysta z Wykopu - to jest pogarda dla użytkowników, a "zarząd" to jakimś cudem w ciemno klepnął, ręce opadają
  • Odpowiedz
Zdjęcia po lewej, ktoś bardziej biegły niech to ulepszy

section.link-block>section>article {padding: 5px 0px 5px 210px !important;}
section.link-block>section>article figure {right: auto !important; left: 0; top:2px !important; height: 132px !important;
max-width: 180px !important; width: 100% !important; border-radius: 0 !important; }
section.link-block>section>article section.info>span:after { background: none !important; }
section.actions { margin-top: 2px !important; }
section.link-block>section { min-height: 140px !important; }
  • Odpowiedz
ja jeszcze od siebie dodalem taki kod żeby wszystko było bardziej kompaktowe

.entry-voters {display: none;}
.comments {padding-left: 40px;}
.entry {padding: 10px !important;}
.content + footer, .entry-voters + footer {margin-top: 8px !important;}
.content + footer .actions ul li, .entry-voters + footer .actions ul li {font-size: 10px !important;}
.content + footer .actions ul li::before, .entry-voters + footer .actions ul li::before {font-size: 10px !important;height: 10px !important;width: 16px !important;}
.content + footer .actions ul li svg,
  • Odpowiedz
@tentin_quarantino: raport błędów ( ͡° ͜ʖ ͡°):
-niektóre wpisy po kliknięciu robią się niebieskie inne szare
-wybór emotek jest niebieski (da się zrobić ich wyświetlanie w całości bez scrolla?)

Mam jeszcze pytanie. Używam rozszerzenia LanguageTool i w nowej wersji wykopu nie pojawia się informacja o popełnionych błędach w oknie tekstowym. Da się to naprawić?

Dobra robota (òóˇ)
Akatrosh - @tentin_quarantino: raport błędów ( ͡° ͜ʖ ͡°):
-niektóre wpisy po kliknięc...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-01-18_142348_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
najtęższe umysły poprawiały wykop i zyebały, mirkowi wystarczyło potrzymać Harnasia i zrobił między łykiem a bęknięciem po łyku.
  • Odpowiedz