Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...
źródło: Nowy Wykop
  • 688
@lesshope: @wykop @blackghost @krav @Bekovsky Mi się bardzo podoba, kocham zmiany, te blokady na wulgaryzmy i.in. +18, czarny motyw wszystko mi się podoba. Jeszcze można edytować posty jak ktoś napisał po mnie, to jest to, czekałem długo i jest. Problem jest z wykopowiczami, pisałem dawno że to rakowisko, i trzeba ich nauczyć kultury. Mają przyzwyczajenia, nie lubią zmian, jak po zmianie systemu z win xp na 7 czy 7 na 8.1.
Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: Brak funkcjonalności i czytelności? Brak skryptów czy dodatków? Rozjechanego UI robionego przez studenta najprawodpoobniej jako wpis do CV? Gównianego działania serwisu?

A no... Zauważyliśmy.
@wykop: wszystkie zmiany są zajebiste, ale top of the top, creme de la creme - jest tylko kilka:
1) dłuuuugie ładowanie każdej możliwej karty
2) brak auto zmiany trybów dzienny-nocny
3) layout mirko - nierozróżnialne wpisy i komentarze
4) nie działa wreszcie skrypt do #rowerowyrownik - niech ludzie sami liczą kilometry, na pewno nie doprowadzi do pomyłek
5) #mirkolisty #tangodown - brawo! niech twórcy kontentu wołają ręcznie, po co im to
@wykop: wasz wpis jest zwyczajnie chamski...

* brak ciemnego motywu, tylko niebieski
* brak zmiany rozmiaru pola komentarza
* brak podglądu 2 komentarzy pod wpisem
* brak infinite komentarzy, tylko strony
* brak okienka z obserwowanymi tagami
* brak dodawania zdjęcia z kopiuj-wklej
* brak całej aktywności po otwarciu profilu

* nieprawidłowa godzina (pokazuje 59 min. temu po dodaniu czegokolwiek)
* komentarze wyświetlają się w złej kolejności
* interfejs jest rozwleczony,