Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
Pobierz wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...
źródło: Nowy Wykop
  • 688
Treść zlewa się z tłem, osiągnięcia zniknęły, brak przewijania komentarze na rzecz stron.
Widać że zero testów, tylko wrzuciliście szablon w dodatku #!$%@?.
@wykop: siądźcie, pieprznijcie się w łeb czymś ciężkim i przemyślcie te zmiany jeszcze raz. I może uwzględnijcie, ile osób Wam tu wstawia negatywne komentarze. Dobór kolorów w trybie nocnym jest tragiczny. Po #!$%@? ta wielka niebieska belka? Facebookowi pozazdrościliście? Niedostosowanie layoutu do czcionek innych niż o standardowych rozmiarach, macie poniżej przykład. Brak nieskończonego przewijania - po cholerę te podziału na strony? Na początku działało to jak na nie przymierzając Amidze 500
Pobierz OSH1980 - @wykop: siądźcie, pieprznijcie się w łeb czymś ciężkim i przemyślcie te zmi...
źródło: obraz_2023-01-17_171152431
@wykop: Boże, co za dramat. Co mam teraz zrobić z niedziałającą apką? Nie aktualizuje się, nie działa. No nie zartujcie, że mam to instalować na nowo
Kto projektowal to UI I UX? Wszystko jest mega nieczytelne, nieintuicyjne i bezsensowne.

Tryb nocny wypala oczy, nie da się czytać po ciemku.

Nie widać gdzie jest komentarz a gdzie wspis.

Komentarze zamiast się rozwijać dynamicznie są na kolejnych stronach które mają ledwo po kilka komentarzy.

Na mobilnej dwie wielkie kropy zaslalaniają pół ekranu i przeszkadzaja.

Plusy są czerwone a nie zielone co jest bez sensu.

A co najgorsze zmarnowaliście wiele godzin
@wykop:
- kiedy będzie powiadomienie o porzuceniu starej wersji API?
- jak tam dokumentacja do nowego API?
- cały czas dostajecie feedback i nigdy na niego nie reagujecie i nie odnosicie się do niego.
- kiedy aplikacje mobile dostaną update?
- kiedy zakończy się w pełni migracja bazy danych? Pierwsze lepsze co mogę podać to mam ustawiony w profilu awatar który skasowałem tydzień temu.
- po co pisząc wpisy bezpośrednio z
@wykop
chyba jest odrobinę miejsca więcej na kontent na mobilce, ale nie wiem czy to był problem wymagający rozwiazania. Po zmianach nie jestem w stanie odróżnić wpisu od komentarza, w trybie nocnym jest jeszcze gorzej.
Komunikacja w sprawie podbicia wersji API to książkowy przykład tego jak się tego nie robi. a robi się to tak, że dokumentację udostępnia się z wyprzedzeniem, informuje o dacie wyłączenia starego API i bardzo często przez jakiś
@wykop: naprawde trzeba miec tupet by taki bezczelny wpis wstawic gdzie dzialanieportalu drastycznie sie pogorszylo. Widac jak gleboko macie w dupie uyztkonikow pokazujac w jaki sposob do nich podchodzicie. Życzę by to był poczatek konca tego niegdys switenego portalu.