Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wydaje mi się, że mam jakąś nerwice lub inny problem z nerwami. Cały czas towarzyszy mi uczucie niepokoju. Czy znacie jakieś leki lub ziółka, które mógłbym przyjmować codziennie, żeby odzyskać "wewnętrzny spokój"? Przejmuje się dosłownie wszystkim, życiem osobistym, zawodowym itd.

Prowadzę zdrowy tryb życia, zdrowo jem, ćwiczę codziennie na siłowni, bardzo dobrze wyglądam. Ale te nerwy.. Objawia się to np tym, że nie mam "prawidłowego" stolca. Jest za rzadki. Czytałem, że prawidłowy np nie brudzi muszli klozetowej, ja zawsze musze użyć szczotki i go doczyścić. Wiem, obrzydliwe, ale tak nie powinno chyba być.

Chciałbym na początku spróbować czegoś bez recepty, co może trochę pozwoli uspokoić te skołatane nerwy. Przez 3 lata brałem SSRI, ale nie do końca chcę wracać do psychiatry, nie mam już depresji.

#zdrowie #psychiatria #leki #nerwy #nerwica #dieta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c5352701f4c80d1901c263
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
ŚwietlistaNiewiasta: nie ma takiej kwoty której by się nie dało przepierdzielić, mogles jeszcze gorzej postapic i za calosc nakupować kolejnych losów licząc ze znow wygrasz - sa takie ananasy.
przynajmniej cos za to porobiles a nie np przerabales na rulete. takze los tak chcial
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli w przeszłości psychiatra zdecydował się Ci coś przepisać to możliwe, że głębiej masz jakieś problemy, ale rozwiązaniem za darmo, które na pewno Ci pomoże jest codzienna, 20 minutowa medytacja no i jeśli stresujesz się życiem to na pewno złą sławą owiana tutaj terapia też Ci pomoże. Koszt w zależności od miasta, w dużych jest to 160-220zł za sesję