Wpis z mikrobloga

@a5f5c1: to była stawka dla zwykłego dev chociaż też tam była oferta dla team lidera za więcej ale nie napisali ile tylko do negocjacji indywidualnej. Tylko to była zagranica gdzie chcieli też otworzyć e.w oddział w PL bo to jakiś startup więc kwota jak chcesz eur / pln
@a5f5c1: To byl QA automation z obowiazkami lidera. Tak jest to mozliwe jak najbardziej. Natomiast to byla oferta z USA, wiec tez pewnie wymagalaby wiecej pracy po godzinach i w innej strefie czasowej.
@Hulleck123: no 100$/h to już niedaleko od #programista1m ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@a5f5c1: no miałem w przeliczeniu tyle. przez kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) już mam to w dupie, bo jest to stawka która stawia cię jako pierwszego do wypieprzenia na zbity ryj przy jakichkolwiek chęciach podkręcenia wyników finansowych firmy(nawet nie problemy ekonomiczne, po prostu pazerność firmy) lub minimalnym nawet przestoju
@a5f5c1: stwierdzilem ze podalem troche za duzo szczegolow, a nie chce sie ujawnia c , wiec w skrocie Enterprise Architect na levelu Director UoP>50k brutto+samochod+akcje+PPE 5% :). Oferta przyjeta
@a5f5c1: ja juz mam swoje lata i 19lat expa w IT. Takze to nie tak ze po 5 latach wskoczylem tylko raczej mozesz myslec o takich stanowiskach z doswiadczeniem 10+. No dobrze miec w cv kilka duzych tematow w roznych korpo. Mam expa i z consultingu na projektach z relokacja i tez w korpo tier 1. Teraz specyficzna branza i obszar, dlatego tez skasowalem posta bo sie troche rozpedzilem ;)