Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: Mieliście jakiekolwiek doświadczenia ze zwierzętami? Przecież sonia ma grubo ponad 10 lat, w sytuacji gdy pies jest stary i ma już swoje różne choroby są dwa wyjścia uśpić albo zostawić sprawy naturze. Gdyby była umierająca to by nie jadła i zdechła z głodu w przeciągu tygodnia. Dużo można zarzucić magicalowi ale w tej sytuacji to jest normalne.
@Izydor_Kupiec: No właśnie, ten pies prawdopodobnie nie kwalifikuje się wgl do żadnej operacji, a dzbany chcą zgłaszać to do organizacji zajmujących się "ochroną zwierząt", wiadomo że żadna normalna organizacja się tam nie uda ale już te skrajne owszem, wiele jest przykładów jak taki interwencyjny odbiór zwierząt przez pseudo organizacje ochrony zwierząt się kończył, a teraz wykopki podają takim świrom rękę, sytuacja podobna do wspierania Mai Staśko.
@Shutub: Bardzo dziwne bo operujemy zwierzęta 18, 19 letnie i jest wszystko ok, wiek nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, wystarczy się do niego przygotować - zrobić krew, echo serca. Rozumiem ze jakbyście mieli 80 lat i ogromnego guza na nodze lub brzuchu a lekarz powiedziałby wam ze jesteście za starzy na operacje wiec zdychajcie z tym guzem to przybilibyscie mu piątkę
@Izydor_Kupiec: