Wpis z mikrobloga

  • 0
@methhod warto, ale np dla mnie, dzieciaka z ery 3d nigdy nie udało się przejść xd czekam aż nie będę miała w co grac całkiem to wtedy może się uda. albo może zrobią remake w koncu
  • Odpowiedz
@methhod: Jedynka bez modów, Dwójka z Restoration mode. Jeśli nie zrazisz się do rzutu izometrycznego i wczujesz w klimat, to będziesz mieć radochę.
  • Odpowiedz
@bb89: @MickM: @sprzedalem-psa-chinczykom:
Polecacie Restoration Mod na start a nie lepiej zagrać w podstawkę w F2 jedynie z modem na rozdzielczość? RM jest spoko jak się przejdzie podstawkę, wsiąknie w świat a za jakiś czas się zagra ponownie ale właśnie z tym modem, wtedy można najbardziej go docenić. On dodaje jeszcze więcej rzeczy, którę mogą spowodować odbicie się nowego gracza.

@methhod: warto zagrać w 1 i 2. Początek
  • Odpowiedz
@jos: bierz RM i unofficial patcha, gra jest bardziej pełna, wszelkie usunięte rzeczy i rożne niedopowiedzenia są ogarnięte, np niedługo po wyjściu z wioski tropi Ci Twój rywal z sąsiedniej wioski i jeśli go nie ubijesz to wraca silniejszy. Super sprawa serio
  • Odpowiedz
Tez nigdy nie grałem i jakoś na początku roku mnie tchnęło żeby zagrać 1 i 2, nie żałuje te gry tak wciągają i maja niepowtarzalny klimat.
  • Odpowiedz