Wpis z mikrobloga

MEGABOL to jest firma totalny sztos. Wyobraź sobie, że jesteś młodym adeptem kulturystyki i kupujesz swoje pierwsze suplementy. Nie masz za bardzo pieniędzy więc sięgasz po najtańszego MEGABOLA a tam:
- GAINER STB - simply the best! trzeba tylko uważać żeby wiadra nie pomylić z gruntem czy inną szpachlą budowlaną
- MASSMAKER Contains Hydrolized ANIMAL PLASMA - gdyby mama pytała co to, to mówisz że dla chomika
- CREACOLA wiadomo, zbliżają się imprezy osiemnastkowe, a formę trzeba robić. wtedy wieczorem wódeczkę przepijasz kreakolką
- BIOSTEROL i TESTOSTEROL jeśli Twoja mama wyzywa Cie od narkomanów po zobaczeniu GAINERA, to nie wiem co powie jak zobaczy te suple xD
- OMA wiadomo, Najpierw Meta potem Oma, Nie zaszkodzi strzal Hormona. Ładuj szybko bezboleśnie, A poczujesz swoje mięsnie.

#silownia #mikrokoksy #heheszki #marketing #sport #suplementy
sprynek - MEGABOL to jest firma totalny sztos. Wyobraź sobie, że jesteś młodym adepte...

źródło: comment_1673725693ef2NaNHU5xvirX3bDX2LK2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprynek: Wykaże się ignorancją ale powiem, że tylko słyszałem o tej marce i od zawsze, nie wiem czy błędnie xD, kojarzyła mi się z jakością takich: Leader Price albo firmą własną Tesco z nieistniejącej już sieci sklepów wielkopowierzchniowych Géant i Tesco właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz