Wpis z mikrobloga

Majster od hydrauliki #!$%@?ł mnie, że pomazałem im rury a na odbiory po montażu muszą być czyste i ja to będę czyścił bo on to zgłosi kierownikowi w poniedziałek.
Prosiłem wielokrotnie o porządek, ponieważ będę znaczyć dla pracowników na ziemi co gdzie i jak będą punkty elektryczne. Oczywiście wszyscy mają w dupie.
A że na poniedziałek ekipa musi robić bo mam płacone od metra to lecę na całość ze wszystkimi ekipami.

#elektryka #emigracja
Pobierz Zarzutkkake - Majster od hydrauliki #!$%@?ł mnie, że pomazałem im rury a na odbiory p...
źródło: comment_1673700157RNlszbFIdE5754SubtNuuD.jpg
  • 59
@Smash nie oszczędzam nawet ekipy od stelaży


Debil. Już takie drobnice to równie dobrze lord może kopnąć a ten jeb maluje . Osobiście bym #!$%@? a jeśli trzeba y było #!$%@?ł takiego speca.
Odwieczna wojna pomiędzy elektrykami a hydraulikami xd


@dupekkier: a tak naprawde latwiej ma ten kto sie nie #!$%@? :) jak dostajesz rzut projektu to jedni robia a pozniej niech sie drudzy martwia o skrzyzowania xD
@Zarzutkkake: Ale jesteś rakiem budowy, rury mogły być ciężkie ale gówniane zbiorniki czy miarkę mogłeś butem przesunąć. Przypomniałeś mi historię #!$%@? behapowca z budowy już prawie świętej pamięci Galerii Malta. Idiota obcinał wtyczki bez uziemienia w elektronarzędziach bo niby taki był wymóg na budowie, nawet dla urządzeń o podwójnej izolacji, których to producent nie zaopatrza w trzyżyłowy kabel. No i musiał ten cymbał, pomiot nazistowskich kapo z Auschwitz, zwracać za urządzenie,
Odwieczna wojna pomiędzy elektrykami a hydraulikami xd


@dupekkier: Większa walka jest z wentylacją. Kiedyś pozasłaniali nam kanałami połowę czujek dymu w pomieszczeniu kotłowni a pożarówka to rzecz święta w obiekcie.