Wpis z mikrobloga

Majster od hydrauliki #!$%@?ł mnie, że pomazałem im rury a na odbiory po montażu muszą być czyste i ja to będę czyścił bo on to zgłosi kierownikowi w poniedziałek.
Prosiłem wielokrotnie o porządek, ponieważ będę znaczyć dla pracowników na ziemi co gdzie i jak będą punkty elektryczne. Oczywiście wszyscy mają w dupie.
A że na poniedziałek ekipa musi robić bo mam płacone od metra to lecę na całość ze wszystkimi ekipami.

#elektryka #emigracja
Pobierz Zarzutkkake - Majster od hydrauliki #!$%@?ł mnie, że pomazałem im rury a na odbiory p...
źródło: comment_1673700157RNlszbFIdE5754SubtNuuD.jpg
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zarzutkkake: czy ty ziomus jestes #!$%@? czy #!$%@?? Te rury to mają lewitować w powietrzu razem z tym baniakiem? Czy jakiś mlody ma to trzymac wiecznie? Skad ci ludzie mają wiedzieć gdzie ty sobie punkt namalujesz? Stwórz miejsca gdzie ekipy mogą trzymsc materiał I tyle, bo jak narazie to widzę że jesteś pala i powinieneś to pucować na błysk co pomazales
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ogorek95: jak to największe syfiarze że wszystkich. Od startu kabli do późnej wykończeniówki znajdujesz kabelki czy inne elektryczne gowna xD
@Zarzutkkake: Rozumiem że to teoretycznie powinno być sprzątnie aż ktoś następny zacznie pracę czyli Ty, ALE patrząc od strony ekonomicznej lepiej jest jak nie będą sprzątać wszystkiego tylko Ty odstawisz kilka przedmiotów. Powinien być ktoś nad wami i wam powiedzieć jakie macie mieć zasady współpracy.
@FueGo: ten wpis to pewnie zarzutka ale komentarz typu stwórz miejsca jak mają umówione że to ich teren i inne ekipy mają #!$%@?ć na jakiś czas to też idiotyzm xD jak #!$%@? od podłóg mi #!$%@? terminarz i płacz bo magazyn w jednym z pokoi to ok, ale jak elektryk prosi żeby jeden pęk rur wynieść to #!$%@? problem ha tfu
@FueGo: ten wpis to pewnie zarzutka ale komentarz typu stwórz miejsca jak mają umówione że to ich teren i inne ekipy mają #!$%@?ć na jakiś czas to też idiotyzm xD jak #!$%@? od podłóg mi #!$%@? terminarz i płacz bo magazyn w jednym z pokoi to ok, ale jak elektryk prosi żeby jeden pęk rur wynieść to #!$%@? problem ha tfu


@FailedArtist to nie zarzutka. To niemiecka budowa i niemieckie standardy.