Wpis z mikrobloga

Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukmachera. Nie są to dokładne wyliczenia bo takowych nie prowadziłem (pomyśle nad tym w tym roku), ale ogólne wpływy- pensja za januszex i jakieś poboczne wpływy. W bukmacherke bawię się od ponad pięciu lat z różnym efektem, jednak dopiero w zeszłym roku zacząłem grać poważnymi stawkami i jak widać przynosi to jakieś efekty. Wiele się przez ten okres nauczyłem i stwierdziłem że fajnie było by się tym podzielić, dlatego na dniach zrobię jakąś grupę/konwersacje na jakimś komunikatorze gdzie będę wrzucał swoje typy, przemyślenia na temat spotkań itp. Jeżeli ktoś jest chętny na dołączenie to niech odezwie się na priv, jak już takowa grupa powstanie to dam znać, a wjazd do niej oczywiście darmo.

Na koniec jeszcze małe #rozdajo gdzie spośród plusujących ten wpis wylosuje jedną osobę która dostanie wybraną przez siebie książkę sportową z empika do 50zł( ͜͡ʖ ͡€)
Macie czas do jutra, godziny 20:00.
Aha, fajnie gdyby ktoś mi wyjaśnił jak dokładnie przeprowadzić to losowanie bo jestem nowy na wypoku i nwm xd

Zachęcam też do obserwacji, gdyż czasami i tutaj wrzucę jakiś kuponik( ) (tak wiem ostatnie bodajże 3 kupony były w dupala xd).

#bukmacherka #mecz #inwestycje
Pobierz bl3ndzior - Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukm...
źródło: comment_1673696470TYNHaDc7harXiqhSjbZMhY.jpg
  • 56
@woskrosenie: słusznie zauważasz, że o pomysłach, biznesach się głośno nie mówi. Tacy co muszą wszystkich wokół o tym informować, zazwyczaj mają jakieś kompleksy. Ostatniego czasu zarobili X i wszyscy muszą się dowiedzieć, tylko, że lata wstecz wydał Y, a
Y >X czego oni nie widzą.
@bl3ndzior: #!$%@? gościu , jesteś zwykłym oszustem. Ani troche mu nie wierzcie. Z kolegami też graliśmy, wszyscy jesteśmy do tyłu, choćbyś nie wiem jak się starał zawsze są niespodzianki. Kursy są niskie, trzeba jebnąć minimum 2-3 wydarzenia żeby była jakaś sensowna wygrana, albo jeden zakład ale postawić duże pieniądze typu 1000zł, a zawsze wyjdzie jakaś niespodzianka choćbyś był na 1000% pewny. Też wygrywałem nawet po 7 tysięcy żeby zaraz wszystko #!$%@?ć
@Mocarz888: regularne zarabianie w PL przy taxie 12 procent brzmi jak regularne wygrywanie w Lotto :) Jeszcze przy renomie buków w PL. Gdzie Ty surebeta w PL znajdziesz przy tym podatku? Zresztą już było sporo osób co surebety robiły i nagle przyszła duża wtopa bo jeden buk anulował zakład. Super zabawa do czasu.
@Mocarz888: No i za ile zagrałeś? I co? będą tak cały czas? Na bonusach to sobie zarobku na dłuższą metę nie zrobisz. Chyba, że kontami u buka obdzielisz wszystkich członków rodziny. Co i tak szybko się banem zakonczy
@Mocarz888: jesteś do przodu ogólnie? Czy się chwalisz jakimis okresami na plus? Bukmacherskie to ja poznałem w 2000 roku. Gdy był STS i profesjonal. Wtedy można było zarobić bo buki popełniały błędy. Nie było podatku. Nawet początku buków internetowych to sporo okazji. Obecne lata to już ciężko nawet sensownego surebeta zgarnąć, który przejdzie bez problemu a nie potem anulowanie przez buka.

A u polskich buków można dorobić głównie buka i rząd.
@rydzo: Od kwietnia regularnie tak, czasem 2k,1.5k, 500 ,600 zł. W 2021 grajac mma chyba na minus, ale nie liczylem dokladnie, bo gralem na siłe i za bardzo sie nie znałem, dopiero z czasem wieksza wiedze zdobywalem o mma. A pisac co i jak dokladnie nie bede, bo to nie jest mi na ręke, tzw konkurencji nie chce ;)
Napisze coś od siebie bo siedze w bukmacherce już długo.

Po 1 żaden buk nie da ci wygrać 75k jeśli już to musisz sfarcic na topowych ligach jakieś combo na 20 meczy. Grając ligi gdzie mógłbyś mieć jakieś info i przewagę nad bukiem gdzie kursy będą spadać i będziesz grać single skończy się limitem na koncie szybciej niż Zdarzyć wygrać 5k może i więcej zależy od buka. Nie gram na polskich więc