Wpis z mikrobloga

Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukmachera. Nie są to dokładne wyliczenia bo takowych nie prowadziłem (pomyśle nad tym w tym roku), ale ogólne wpływy- pensja za januszex i jakieś poboczne wpływy. W bukmacherke bawię się od ponad pięciu lat z różnym efektem, jednak dopiero w zeszłym roku zacząłem grać poważnymi stawkami i jak widać przynosi to jakieś efekty. Wiele się przez ten okres nauczyłem i stwierdziłem że fajnie było by się tym podzielić, dlatego na dniach zrobię jakąś grupę/konwersacje na jakimś komunikatorze gdzie będę wrzucał swoje typy, przemyślenia na temat spotkań itp. Jeżeli ktoś jest chętny na dołączenie to niech odezwie się na priv, jak już takowa grupa powstanie to dam znać, a wjazd do niej oczywiście darmo.

Na koniec jeszcze małe #rozdajo gdzie spośród plusujących ten wpis wylosuje jedną osobę która dostanie wybraną przez siebie książkę sportową z empika do 50zł( ͜͡ʖ ͡€)
Macie czas do jutra, godziny 20:00.
Aha, fajnie gdyby ktoś mi wyjaśnił jak dokładnie przeprowadzić to losowanie bo jestem nowy na wypoku i nwm xd

Zachęcam też do obserwacji, gdyż czasami i tutaj wrzucę jakiś kuponik( ) (tak wiem ostatnie bodajże 3 kupony były w dupala xd).

#bukmacherka #mecz #inwestycje
bl3ndzior - Dobra małe podsumowanie 2022r. W ubiegłym roku zarobiłem około 75k u bukm...

źródło: comment_1673696470TYNHaDc7harXiqhSjbZMhY.jpg

Pobierz
  • 56
@bl3ndzior: dlaczego jak ktoś zarabia kasę na bukmacherce/giełdzie to bawi się w jakieś tworzenie grup i tracenie czasu na odpowiadanie na "oczywiste" pytania, moderowanie tych grup i użeranie się z ludźmi zamiast poprostu korzystać z pieniędzy? Tak napawdę przypuszczam że umoczyłeś kasę i będziesz chciał się odkuć na ludziach z grupy. Ale mogę się mylić i rzeczywiście jesteś tym jednym z niewielu którzy chcą pomóc garstce zagubionych którzy też by chcieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bl3ndzior: Co ten wykres z konta ma niby pokazać odnośnie twojej, bajkowej historii?

Pokaż historię u buka a nie śmieszne 120k na koncie z czego, po wydatkach zostało ci 1k więc gratuluję zarządzania finansami.
Sugeruje to też, że te 120k to były pewnie wpływy na JDG a więc przed podatkami.