Wpis z mikrobloga

Ja dobrze wiem co źle zrobiłem w życiu, tylko uwłacza mi, że moja praca polegająca na analizowaniu danych matematycznych, planowaniu, organizacji, posługiwaniu się językami obcymi. Jeden mój błąd, a produkcja w wielkim molochu stoi, dodatkowo po pracy długie godziny spedzone na nauce, analizie danych, wykresów, raportów, żeby inwestować.

No i zarabiam za to mniej niż mój kumpel z podstawówki, który był mierny ze wszystkiego, używa "bynajmniej" zamiast przynajmniej, ale miał talent do błaznowania to został influencerem i teraz za przejeżdżanie smartfonów autem ma więcej niż ja.

Kocham XXI wiek.

#patostreamy #youtube #pracbaza #przegryw #zarobki #inwestowanie #pracait #przemyslenia #takaprawda
  • 6
@Ynfluencer: jako pocieszenie powiem że tylko garstka z tych osób które się przewinęło przez yt przekuło swoją popularność w sukces i bez youtuba są w stanie sobie poradzić. średnia kariera trwa 2-3 lata a potem przychodzą nowi, z nowymi widzami, z nowym "Ambitnym" kontentem itd, a o starych się zapomina. im wyżej wejdziesz tym spadek jest boleśniejszy. ja wiem że się nachapią przez te 2 lata tyle ile normalny człowiek przez
@koneserpolmosu: Chciałbym, żeby to tak wyglądało, ale jakoś nie widzę tego tak optymistycznie.

Kiedyś się z idiotów, którzy się do niczego nie nadają śmiano, a pracę wynagradzano. Teraz to ci idioci śmieją się z tych, którzy pracują i trzepią największą kasę.

Poza tym to jest splunięcie w twarz. No, ale głupi gatunek to i głupie rezultaty.