Wpis z mikrobloga

@Fichtner: haha. No mam do czynienia z synem szwagra, który ma cieżki charakter przez #!$%@? dzieciństwo i nie muszę na niego krzyczeć żeby być stanowczym. Próbujesz się usprawiedliwić po prostu. Nie pierwszy raz słyszę poczekaj zobaczysz. Po trzydziestce to i tamto. #!$%@? tam, wszystko jest kwestią indywidualnego podejścia. Krzyków przy nauce nie będzie.
3 razy więcej czy 3 razy tyle co jeż?
Jak 3 razy "więcej" jak w zadaniu to 8 + (3x8).
Jak 3 razy tyle co jeż to 3x8.
jeszcze będzie robić z siebie ofiarę, że ona zawsze kochana, a teraz wszyscy mają ją d00pie


@dymitrop: Nie chcę bronić takich ludzi, bo swoje piekło przeżyłam i reperkusje tego odczuwam do dzisiaj, ale oni często naprawdę nie zdają sobie sprawy z tego, że są toksyczni i nie da się z nimi wytrzymać. Wypomnisz im xxx sytuacji, w których zachowywali się względem ciebie jak ostatnie #!$%@?, to oni przytoczą jedną z sześciu
@dymitrop: jak ktoś nie miał #!$%@? rodziców którym łatwiej było skrytykowac niż pochwalić to nie zrozumie. Przez takie krzyki dziecko boi się odezwać nie mówiąc już o nauce. A przyjdzie na wykop jeden z drugim mądry co ich rodzice głaskali i się wymądrza. Tak jak ten frajer z awatarem lucky luka, mądrym dzieckiem był i całki rozwiązywał. Ludzie są #!$%@?
@Biackciss: Teściową czasami prostuję, ostatnio u nas w domu, na wigilii żonę zaczęła ustawiać,jak dyrygent orkiestrę. Tu barszcz daj ! Ciasto przynieś! A jak mamusia ma z bankomatu ma skorzystać to ona biedna nie umi i się zachowuje jak dziecko :( Toksyczni starzy są typowi, ale jak ktoś takich nie miał to nigdy nie zrozumie
@Zarzutkkake pamiętam jak był test z tabliczki mnożenia w 3 klasie podobazy, ja z matmy byłem świetny wszystko umiałem ale stres mnie zjadł i zrobiłem jeden błąd przez co dostałem 4 a nie 5 no i wracam do domu mówię mamę mamę czwórka z tabliczki mnożenia a matka #!$%@? i mina jakbym zabił jej rodzinę... No ale to była norma, raz miałem 11-12 lat i nie odrobilem lekcji z polskiego to matka