Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake mimo że od dawna juz jestem dorosły i nie chodzę do szkoły to kiedy przychodzi wieczór, czasami zalewa mnie fala niekontrolowanego i niewytłumaczalnego stresu. To czas kiedy za dzieciaka odrabiałem lekcje z matula a wyglądało to jak na tym memie xD Trauma na całe życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@Zarzutkkake: Dokładnie w taki sposób matka odrabiała ze mną lekcje, potrafiła mi nawet w takim tonie czytać bajki na dobranoc, gdy czytała już dłuższy czas, a ja nadal nie mogłam zasnąć. Wtedy już udawałam, że zasnęłam, bo się bałam xD Potem była zdziwiona i zła, że nie chciałam z nią łapać żadnego kontaktu i miałam z nią złe relacje, ale tutaj było już tego więcej.
@Wykipruje: To jest straszne, mam
@Biackciss XD jak pomyślałam to też mam takie rzeczy xD jestem już dorosła, a jak mam nie iść na studia na zajęcia, zresztą posiadając dozwolone nieobecności, to zawsze mnie to strasznie stresuje. rodzice mi zrobili taki odruch stresowania się, bo zawsze będą mieć pretensje czemu nie poszłam, nawet jak jestem chora, albo jak mi się po prostu nie chce to też. a stary będzie wypominal cały dzień. takie życie chłopa
@visas straszne to jest jak starzy potrafią zryc beret na całe życie. Dzisiaj mieszkam sam a dalej zachowuje się jak mysz pod miotłą zeby ktoś się przypadkiem do mnie o coś nie #!$%@?ł xD
@Zarzutkkake mimo że od dawna juz jestem dorosły i nie chodzę do szkoły to kiedy przychodzi wieczór, czasami zalewa mnie fala niekontrolowanego i niewytłumaczalnego stresu. To czas kiedy za dzieciaka odrabiałem lekcje z matula a wyglądało to jak na tym memie xD Trauma na całe życie


@Wykipruje: Jak sobie czasem przypomnę jak nie byłem na kilku lekcjach matmy i byłem wtedy przekonany, ze tego już się nigdy nie da nadrobić i
@luckylukk: no, debile z nich że nie potrafili ogarnąć takich prostych rzeczy, zachowują się jakby dzieci miały zupełnie inny poziom zdolności poznawczych niż dorośli, a wszyscy wiemy że przecież jest identyczny