Wpis z mikrobloga

Rozumiecie: jak masz dziecko i identyfikujesz się jako "niebinarny" to fakt czy jesteś jego rodzicem to już twój wybór xDDD Grubo. Ciekawe czy dotyczy też facetów i to bez konsekwencji np. alimentów?


@wojtas_mks: nie, chodzi o to, że „rodzic” jest neutralny płciowo, a nie o to czy masz wybór czy dziecko jest twoje…
ak mamy w kraju debili którzy powiedzą „a #!$%@? z tym granatnikiem, #!$%@? sądami, sasinem, mejzą, obajtkiem, funduszami poza budżetem rozkradajacymi setki miliardów, Odrą, niszczeniem prawa, gospodarki, szpitali. Dziabko to przesada


@Gluptaki: Z drugiej strony wyborcy PIS nie różnią się od Sroczyńskiego i jego czytelników, którzy uważaja, że podnoszenie tematu jakiegoś promila ludzi, którzy ubzdurali sobie, że są "dziabko" to temat tak samo ważny jak powyższe, że warto o nim wspominać,
@Wink: Tłumaczę ze nie chodzi o głosowanie na Kaczyńskiego tylko o to ze normalnie zagłosował by na opozycje ale jak widzi takie wysrywy to w ogóle nie pójdzie głosować.
I takie ukryte krety puszczają takie szmaciarskie artykuły żeby rozsądni ludzie z centrum poczuli obrzydzenie i na wybory się nie ruszyli. Daleko mi do złodziei z PISu ale jak czytam o dziabkach to chce mi się z tego kraju wyjechac a nie głosować. I to właśnie chodzi.


@zielony11: i jak to niby w praktyce wygląda? #!$%@? mnie ten PiS niemiłosiernie od 7 lat i podczas porannego srania przeglądam wyborczą i trafiam
ich ciągle grillują za każdą aferę ale skąd ty o tym możesz wiedzieć skoro wiedzę o wyborczej bierzesz z wykopu, a potem piszesz że wyborcza nie krytykuje PiS tylko ciągle pisze o gejach


@Zaqwsxe: bzdura, wcale tak nie napisalem. Sam napisałeś sobie moje poglądy i historię życiową na podstawie sterotypów. Napisałem, że temat jest kompletnie bzdurny, choć są tematy ważniejsze, a GW sporo pominęła jak wspomniane konta, na rzecz tego czegoś.
zaś nie grillują tematu m.in. kontroli kont prywatnych przez skarbowkę (bo mają w tej sprawie podobne poglądy co PIS).


@djtartini1: patrz, mam dzisiaj dobry dzień dla ludzi nie do końca ogarniających rzeczywistość w jakiej żyją i ci pomogę, bierzcie to i czyńcie na moją pamiątkę :

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29349288,fiskus-przeswietli-polakow-lepiej-niz-promienie-roentgena-nowe.html

https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,28228364,skarbowka-bedzie-mial-dostep-do-naszych-kont-bankowych-wladza.html?disableRedirects=true
Sam napisałeś sobie moje poglądy i historię życiową na podstawie sterotypów.


@djtartini1: powiedział gość, który sam wcześniej dopowiadał sobie poglądy innych:

Sroczyńskiego i jego czytelników, którzy uważaja, że podnoszenie tematu jakiegoś promila ludzi, którzy ubzdurali sobie, że są "dziabko" to temat tak samo ważny jak powyższe