Wpis z mikrobloga

Kaczor: budzi się rano i wstaje z łóżka

opozycja: skandal, faszyzm, wstyd, hańba, konstytucja!


Jakbyście nie grzali ciągle błahych powodów, to ludzie by zwracali uwagę na takie sprawy, ale neurokodomici swoim kwikiem o byle co znieczulili społeczeństwo i teraz jak pisiory przegłosowują ustawy o inwigilacji, czy innych sądach, to nikt już na lewackokodomickie wycie nie zwraca uwagi choć tym razem mają rację.

Pamiętacie bajkę o chłopcu co krzyczał ciągle, że wilk idzie?
Pobierz Zaqwsxe - > Kaczor: budzi się rano i wstaje z łóżka
opozycja: skandal, faszyzm, wstyd...
źródło: comment_1673779458fXL623Bcb7UtkrRwhq9Dn9.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaqwsxe: nie wiem czy tak będzie ale zakładam, że tak może być i nikt mi nie musi tego mówić. Jakie mam ku temu przesłanki?
1. Lewina w Polsce otwarcie popiera te trendy
2. Jesteśmy we wpływie kulturowym zachodu, a im się tam pod tym względem zdrowo #!$%@?ło
3. PiS tak zniechęcił wszystkich normalnych ludzi do wszystkiego co w ich groteskowym ujęciu nazywają tradycyjnym/patriotycznym/prawicowym/konserwatywnym, że gdy przeciwna frakcja wygra to w społeczeństwie/mediach/instytucjach
@szpongiel: czytam tą ścianę i tak naprawdę nie wiem za bardzo jak mam się tu odnieść do czegokolwiek, nie widzę tu za bardzo faktów i argumentów tylko przedziwny mix wyobrażeń, przewidywań, urojeń, oczywistych zafałszowań z którymi nie chce mi się dyskutować i tracić czas na prostowanie każdego zdania osobno, nie chce mi się

zaś zacznie adresować swój program do szarych zwyklaków zamieszkujących obszar geograficzny zwany Polską, albo PiS będzie rządził na