Wpis z mikrobloga

@Zaqwsxe: W praktyce ? Wyglada tak ze mamy albo złodziei którzy pierdziela o Tusku, CPK, złych Niemcach, wspaniałym Obajtku albo mamy alternatywę czyli rozmawianie o dziabku, transformersach, jak przeżyć za 10 tys na rękę w Wilanowie i za co córce sponsorować naukę jazdy na koniu. Serio. Sram wtedy na wszystko, niech mnie wszyscy pocałują w dupe. Na wybory nie pójdę bo to wybór między dżuma a tyfusem. Tak mniej więcej podchodzą
  • Odpowiedz
Wyglada tak ze mamy albo złodziei którzy pierdziela o Tusku, CPK, złych Niemcach, wspaniałym Obajtku albo mamy alternatywę czyli rozmawianie o dziabku, transformersach, jak przeżyć za 10 tys na rękę w Wilanowie i za co córce sponsorować naukę jazdy na koniu. Serio.


@zielony11: ale tu nie ma żadnego "albo" teraz mamy PiS u władzy i mamy złego Tuska, złe Niemcy i obajtka i artykuły o dziabku na wyborczej, wszystko dzieje się
  • Odpowiedz
@adibor: Mam taki chytry plan ze jak już moja umowa z zachodnim korpo i wyjazd z tego chlewu obsranego gownem będzie na 100% pewne to zagłosuje na PiS tylko po to żeby takim chamom jak ty żyło tu się #!$%@? na maxa.
  • Odpowiedz
moja umowa z zachodnim korpo


@zielony11: a były w tej bajce smoki?

to zagłosuje na PiS


@zielony11: i tak robisz to co wybory

żyło tu się #!$%@? na maxa.


@zielony11: czyli przyznajesz, że życie pod pisowskim butem jest #!$%@?, ale nie odsuniesz ich od władzy, bo zobaczyłeś lewacki artykuł. IQ mniejsze od temperatury pokojowej.
  • Odpowiedz
jak mamy w kraju debili którzy powiedzą „a #!$%@? z tym granatnikiem, #!$%@? sądami, sasinem, mejzą, obajtkiem, funduszami poza budżetem rozkradajacymi setki miliardów, Odrą, niszczeniem prawa, gospodarki, szpitali. Dziabko to przesada, głosuje na Pana Kaczyńskiego.” to jesteśmy już w dupie bez wyjścia i tak.


@Gluptaki: Akurat sądy #!$%@? druga strona do spółki z partiami sędziowskimi Iustitia i Themis.

Choć wczoraj akurat rękę do niszczenia ładu konstytucyjnego przyłożyły właściwie wszystkie partie, poza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zielony11:

Daleko mi do złodziei z PISu ale jak czytam o dziabkach to chce mi się z tego kraju wyjechac a nie głosować.

Tylko dokąd byś jechał, bo akurat ten PsyOp z absurdem dżenderowym jest niemal wszędzie w cywilizowanych państwach dalej posunięty niż w Polsce.
Zaś ucieczka do jakieś bantustanu to chyba też nie bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zielony11:

W tym całym gownie nie chodzi żeby kogokolwiek przekonać do swoich racji tylko żeby zdemobilizować ludzi z obozu przeciwnika co by odpuścili i nie poszli głosować.

Poza tym jak z obozu przeciwnika? Akurat ludzie z obozu przeciwnika tym bardziej pójdą zagłosować przeciw gdy zobaczą takie gówno. Natomiast ludzie z obozu lewicy ale umiarkowani w poglądach mogą nie pójść na wybory po czymś takim, bo pomyślą, że na takich radykalnych kretynów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wink: Tłumaczę ze nie chodzi o głosowanie na Kaczyńskiego tylko o to ze normalnie zagłosował by na opozycje ale jak widzi takie wysrywy to w ogóle nie pójdzie głosować.

@zielony11: no ale po co by ta opozycja sama siebie sabotowała w ten sposób ( _)
  • Odpowiedz