Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:02, Sobota, 14 stycznia 2023. Imieniny: Feliksa, Domosława, Niny. Słońce podniesie się dziś o 08:00. Świecić będzie 7 godzin i 49 minut, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:50. Ciemna noc zapadnie o 17:17, ale gwiazd można wypatrywać od 16:32.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hej,
Smol chory więc od 5 koncertujemy. Autobus z lego zbudowany, zaraz będą książeczki czytane. Może trochę Blaze i megamaszyny pooglądamy na te katarowe smutki.

Przyszedł mi wczoraj nowy krem i jest cudowny. Nic nie piecze, nie szczypie, nie mam po nim wysypki ani czerwonej gęby. No cudo () Rzadko się taki trafia. Na dodatek faktycznie skóra jest po nim gładka i mięciutka ʕ
Cześć, dzisiaj od rana sprzątanko, później urodzinki szwagra ( ͟ʖ) Nauka na ukulele idzie do przodu, na tapecie teraz leci Somewhere over the rainbow. Kupiłem sobie do gry filcowe kostki różnej twardości, czekam aż przyjdą to będę testował. A na razie skleiłem dwa kawałki filcu z tekturką i daje rade (òóˇ)

Shopee zamknęli, niektórzy się cieszą... Ja tam czasami kupowałem,
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @zielarz: @przypomnij_haslo: @Mozolny_Szturm12: @abeborak:

Dobra, kōniec puszczania wodzōw fantazji.

@buczubuczu: e, trzeba się trzymać takich myśli :D trzymam kciuki ()
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...