Wpis z mikrobloga

@smieszeklukasz:

Jeśli nie jesteś weteranem, który walczył już wcześniej tzw. "combat veteran", a nie zwykłym weteranem "veteran", to cię do legionu międzynarodowego nie wezmą, nawet zwykłych żołnierzy nie biorą bez doświadczenia w walce.

Chyba, że się coś zmieniło, ale wątpię.
Słyszałem, że Białorusini albo Gruzini brali ludzi bez doświadczenia, ale to jest info z samego początku wojny, jak się jeszcze interesowałem tym, nie wiem jak jest teraz.

Poza tym, obcokrajowców wysyłają
@smieszeklukasz: zaciśnij zęby i to silnie przetrwaj. Jak chcesz imprezować ze znajomymi to wychodz i imprezuj jak wolisz w mieszkaniu byc samemu to badz. Ale co by sie nie dzialo musisz przetrwać twardo ten moment. Nie możesz sie poddawać teraz, musisz ogarniać i nie zawalic zadnej ze spraw. Przejdziesz to i to minie albo na portalach randkowym znajdziesz nową żonę lepszą. Twoje zycie jest zbyt wazne abys mial jechać na wojne
@Grzmichooy: Zielonka a tak mądrze napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@smieszeklukasz: Postaraj się docenić właśnie to, że nie musisz walczyć i możesz przejechać przez granice. Zniszczyła Ci życie? Jedź na zachód, stań się innym człowiekiem. Zapomnij o przeszłości. Nie jesteś tchórzem, żeby po prostu odebrać sobie życie. Możesz robić milion różnych rzeczy - idź na #!$%@? w Berlinie, potem zjedz kebaba. Nie przegrałeś chłopie!
@Budo: Może, nie wiem. Wiem, że na początku brali ale z racji, że ciężko z nowymi było później to zmienili. Może teraz im ochotników brakuje, to znowu zmienili. To, że nie żołnierzy biorą, nie ma znaczenia, bo op pisał, że chce walczyć.