Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pytanie #mechanikasamochodowa

Jak mi piszczy auto z tyłu(prawa opona tylna) to podbiją mi przegląd?
Mam francuza Cytrynę z 2004 roku i chyba problem mam z belką, strasznie piszczy.

Jak wygląda to z przeglądem? Podbiją? A jeśli sprawdzą i zobaczą że jest z tym problem to co wtedy?
Stówa pójdzie się j---ć?
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mi piszczy auto z tyłu(prawa opona tylna) to podbiją mi przegląd?


@strike_lucky: mi podbili z.. brakiem gumy tuleji wahacza XD O czym dowiedziałem się tydzień później..
  • Odpowiedz
@strike_lucky: ja bym pojechał na ten przegląd jednak. Myślę, że chłop nie zauważy - chyba, że będzie trzeszczeć jak s-------n na tych rolkach/płytach do sprawdzania amortyzatorów i zawieszenia - to już ty wiesz (lub nie) czy będzie słychać. Zawiechę pewnie sprawdzi tylko z przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
po 30. dniach bez przeglądu płacisz ok. 200 zł jakby co, a mandat 500 zł


@n_____S: robiłem przegląd kilka tyg temu, rok opóźnienia = 0 dopłaty
  • Odpowiedz
poczekaj pójdę porobić fotki


@strike_lucky: a najlepiej to w ogóle nie jeździj. Piszczy = dalej trze oponę. A opona na boku jest bardzo.. wrażliwa.

PS. Długo jeździsz z groźbą wybuchu opony? xd
  • Odpowiedz
@GeDox: trzymaj fotki, nie wiedziałem czego dokładnie mam robić fotki.

Wystarczy? Czy jeszcze zrobić?

@mikau: zaczęło piszczeć hmm ~2 miesiące temu, ale to było tak, że piszczało tylko chwilkę i przestawało jak się auto po dłuższej jeździe.

Wtedy były pierwsze przymrozki i myślałem że to coś z hamulcem ręcznym bo linka mogła przymarznąć i myślałem że to to.
  • Odpowiedz
trzymaj fotki, nie wiedziałem czego dokładnie mam robić fotki.

Wystarczy? Czy jeszcze zrobić?


@strike_lucky: chodzi mi o zdjęcia jak najbliżej opony, żeby było widać o co ona trze (gdzie ona dotyka czegoś)

PS. Uderzyłeś o coś tyłem? Bo 50g w jednym miejscu na feldze nabite, musiało być jebnięcie. Szczególnie na feldze 15.. moje 15 w astrze mają 20/30, a z-------m przy 30km/h w krawężnik na rondzie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz