Wpis z mikrobloga

@strike_lucky pójdzie się #!$%@?ć i masz x czasu na naprawę i znów przegląd. Chyba tydzień ale ręki nie dam sobie obciąć.

A czy wyczaja to zależy od diagnosty. Nie znasz swojej stacji obsługi?
@MW013: no tak ale chodzi to to że #!$%@? belki zbiegło się z przeglądem który powinienm mieć dziś.
A dzwoniłem do mechanika, 27 stycznia dopiero wolne termin ma.

Chodzi o to że chciałbym znać powód zanim oddałbym auto do mechanika.
Bo np gadałem z typem i mówi że nie regenerują tylko jakby zamawiają i się długo czeka i lepiej by było samemu ogarnąć i dopiero z belką do mechanika.

Ale ja
@strike_lucky: lepiej na skp, bo i tak musisz. Jak nie zauważą, to fajnie. Jak zauważą, to od razu do mechanika. I tak musisz to zrobić, chyba że nie boisz się tak jeździć i cię nie wkurza.
@strike_lucky: jednak 14 dni na naprawę masz, jeśli nie naprawisz, to płacisz znowu 100 zł. To może jednak lepiej najpierw dać do mechanika, ale nie możesz teoretycznie jeździć tym samochodem. Jak musisz jeździć (dostaniesz pismo, że możesz jeździć przez 2 tyg.), to dzisiaj jedź na skp
@n_____S: właśnie chciałbym żeby zdiagnozowali problem, bo dzwoniłem do mechanika to jest problem z belką.
Muszę wiedzieć że to ten problem i wtedy zamówić dobrą belką i dopiero z tym do mechanika.
Bo oni nie regeneruja