Wpis z mikrobloga

@ujdzie: ostatnio widziałem jakiś artykuł że w UK z 50 do 70 funtów czy jakoś tak

Generalnie cena ceną, 60-80 dolarów na rok w większości krajów w Europie to nie jest jakaś kosmiczna cena, po prostu jesteśmy biedakami. Mnie bardziej boli to że na Stravie nic dobrego się już nie dzieje:
- API działa po #!$%@?, sama strona na desktopie też muli (gorzej niż wykop)
- apka mobilna jest niestabilna
-
@cult_of_luna: ogólnie temat devu na stravie jest ciekawy, bo historycznie to względnie niedawno wróciła w ręce oryginalnych twórców i ci zaczęli ją ponownie rozwijać. Nie idzie im to idealnie, ale coś tam robią w przeciwieństwie do poprzedniej ekipy.

Niestety aplikacja jest olbrzymia i widać, że mają problem :/
większości krajów w Europie to nie jest jakaś kosmiczna cena


@cult_of_luna: nie zgodzę się $99 to nawet w usa nie jest mało a 12 miesięcznie to jest już 144 rocznie. taki apple one kosztuje 16 miesięcznie i trudno doprawdy te usługi porównać. nie mówiąc już o netflixie za $10.

co do reszty zarzutów - no doprawdy trudno się nie zgodzić
@ujdzie: Bez żalu wiele miesięcy temu zrezygnowałem z premium/summit czy jak to się teraz nazywa. W Garmin connect ogarniam trasy i podstawowe metryki z treningów bez miesięcznej opłaty.
@WuERA: a do tego strava tnie pewne dane z zapisów. posiadam w setupie czujnik prędkości a mimo to strava koryguje dane do wartości gps, podobnie zresztą jak część danych z baro (nawet na wyłączonej korekcji)
@WuERA: Tylko garmin nie ma aż tak dobrze rozwiniętej społeczności, w przeciwieństwie do stravy ¯_(ツ)_/¯
O segmentach i heatmapie nie wspominając

Gdyby jednak patrzeć pod kątem planowania tras i przeglądania swoich statystyk, to garmin wygrywa
@siona: ale ja nie porównuję do innych serwisów, ja tylko piszę że w wielu krajach podwyżka z 5 do 7 euro miesięcznie w abonamencie rocznym będzie niezauważalna. 5 dolarów czy euro to mało, obiektywnie, w stosunku do zarobków, innych wydatków, etc.
O ciągłym braku polskiej wersji nie wspominając xD

Mi to nie przeszkadza, ale tak duży serwis powinien mieć więcej wersji językowych ¯\(ツ)/¯


@krabozwierz: Jak ktoś nie potrafi obsłużyć tak prostego serwisu w języku angielskim to nawet mi go nie szkoda