Wpis z mikrobloga

@cherrz: ta, w ogóle nie piecze, dlatego od początku tego wątku się udzielasz i odpowiadasz mirkom w opryskliwy sposób wskazującym na ból dupy. Telefon to telefon, dla mnie to narzędzie, jak jest dobre to pochwalę, jak złe to będę krytykował, a wy robicie zorganizowaną obronę Jasnej Góry gdy ktoś śmie skrytykować ajfona i chwalicie się na mirko jak sobie go wreszcie kupicie. Nie wiem czy widziałem kiedykolwiek na wykopie chwalenie się
@cyberchosnek: no to skoro Cię tak boli, że ktoś se kupi iPhone i się chwali nim na tagu #iphone to weź sobie zbanuj tag i już nie będzie boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wole jak ktoś się chwali nowym iPhonem na tym tagu, niż czytać pytania typu jak włączyć podpowiedzi w klawiaturze i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam bólu dupy o to, a Ty najwyraźniej
@cotyotymwiesz: „Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?” Sporo ludzi tak pomyślało mając do wyboru 13 i 14. Dlatego Apple wycofało 13 z produkcji i nie ma ich już w ofercie ( ͜͡ʖ ͡€)
@PeaceUN: co za banda frustratów. Przecież po to jest tag żeby się pochwalic, napisać słowo przemyślenia albo zadać pytanie. Jak ktoś na tagu pcmr jedzie z nowym rtxem zapiętym pasami w samochodzie to jest walenie konia, ale tutaj trzeba się zesrac xD nie pasuje to zablokuj cały tag albo użytkownika i elo