Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: jestem zadowolonym użytkownikiem ajfonów ale przestań ściemniać o "odczuwalnych" zmianach. Ostatnie modele to kosmetyka i nic więcej. Przesiadka z np 7 na 12 to przeskok, ale 11 do 14 to kpina
  • Odpowiedz
W sumie chociażby ten ekran 120hz fajnie wygląda, coś świeżego w iP


@maikeleleq: ta, ale jak o swoim Szajsungu mówiłem, że zajebisty ten ekran 120hz to się ajfoniarze #!$%@?, że tego nie widać, nie ma różnicy i w ogóle to jest debilizm xD
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: Yhym, a teraz Ci sami mówią, że już jest fajne? Czy może porównujesz zupełnie inne osoby? Niech zgadnę, to drugie. To po uj się w ogóle odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maikeleleq: 3 miesiące temu namówili mnie na iPhone 13 Pro i tak szczerze to ja p****e, telefon to jedno wielkie iksde. Zawiesza się dziadostwo, nic na nim nie idzie zrobić oprócz zdjęć, dzwonienia i przeglądania galerii a dobiło mnie to, że przed aktualizacji oprogramowania zrobiłem backup tym iTunes (żeby zrobić wipe) i jy zrobił mi większą kopię niż ilość miejsca w telefonie xD Oczywiście iTunes przy przywracaniu pełnej kopii
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: co mnie miało zapiec? Gościu xD chce Ci tylko pokazać jak bardzo bez sensu jest to co napisałeś, ale obawiam się, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Op musiał też wrzucić kluczyki audi by pokazać, że ma kasę na auta które służą do przewożenia Cię z punktu A do punktu B( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam brata 33lata który nadal się podnieca tym, że jadąc zajebistą nową bryką laski patrzą się na niego na mieście. Prestiż mordo( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz