Wpis z mikrobloga

@Shashek: Kupiłem sobie jakiś miesiąc temu iPada Pro za 5500zł. Robi mi za „laptopa”. Ilości komentarzy w stylu „ty durny jesteś tablet za 5 klocków kupować” była większa niż się spodziewałem. Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na to, że zastąpił on z powodzeniem mojego laptopa, który był droższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jukel: ja bez możliwości podpięcia 2x27”1440p i postawienia 1:1 windowsa nie mogę sobie pozwolić nawet na maca m1, ale jeśli tylko dziala Ci wszystko czego potrzebujesz i nie musisz się codziennie gimnastykować z powodu, że pojawia się jakies ograniczenie związane z ipadOS to bardzo spoko. Piekielnie dobry sprzęt (w swojej kategorii)
  • Odpowiedz
kogo to obchodzi

@PeaceUN: być może kogoś obchodzi, być może nie obchodzi nikogo. Ciebie nie obchodzi, mnie nie obchodzi, a ktoś inny będzie się zastanawiał i wpis mu pomoże. Ale generalnie, nawet jakby nie obchodziło nikogo, to od takich rzeczy jest mikroBLOG, od pisania tego, o czym się chce napisać.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: aparat sztos szczegolnie dla kogos kto realnie wykorzystuje zdjecia do social mediow :) swoj tez juz zamowilem niedlugo bedzie - kiedys wielki przeciwnik - jak widac z wiekiem czlowiek dojrzewa do wlasciwych wyborow
  • Odpowiedz