Wpis z mikrobloga

https://pch24.pl/unijny-sad-za-dewiacjami-tsue-broni-agitatora-lgbt-zwolnionego-przez-telewizje-publiczna/

Kolejny wspaniały przykład katolickiego miłosierdzia. Pan Jakub Kwieciński był pracownikiem TVP, pracującym na cyklicznie przedłużanej umowie przez siedem lat. Opublikował film na YT odnoszący się do LGBT, po czym jego umowa po raz pierwszy została nieprzedłużona.

Kompletnie nie oceniam moralności decyzji TVP w tej kwestii, bo jako libertarianin wierzę w pełną dobrowolność zawieranych umów. Niemniej totalnie rozwaliła mnie hipokryzja środowisk skrajnie prawicowych względem Kwiecińskiego i słynnego pracownika IKEA.

UE wzięło w obronę zwolnionego za filmik Kwiecińskiego - "unijny sąd za dewiacjami" plus obrażanie wprost rzeczonego pana, chociaż nawet nie jest osobą publiczną. Na jego miejscy zainteresowałbym się sprawą o pomówienie.

IKEA zwolniło Janusza K. za nawoływanie do topienia we krwi homoseksualnych współpracowników? W oczach patokonserw został "świeckim apostołem", sklep oskarżono o dyskryminację religijną, a menadżerkę ciągano przez lata po sądach.

Ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem można nie widzieć hipokryzji w tych dwóch zachowaniach?

#neuropa #4konserwy #psychiatryk24 #katolicyzm #tysiacurojenniezaleznychmediow #lgbt
  • 1
@Ekspert_od_niczego: Dodam jeszcze swój komentarz, który tam zostawiłem, bo zapewne wykasują:

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Wstrętna, lewacka Unia zmusza Polskie organy do przestrzegania własnego prawa, bezczelność. A