Wpis z mikrobloga

Na głównej po raz kolejny fikoł normictwa z Roksanką węgiel pokazujący ich odklejenie. Największym błędem błędem myślowym normictwa, wręcz ikoną jest opieranie się na skrajnie niereprezentatywnych przykładach i posługiwanie się dowodami anegdotycznymi, a mianowicie zapominanie o tym, że WYJĄTEK NIE POTWIERDZA REGUŁY.

-Przeciętny gość jest z julką 10/10
-Haha widzicie? Skoro taki przeciętniak może to każdy może! Blackpyl obalony przegrywy!

No spoko, gościowi się udało, ale co z tego skoro takie przykłady to są jakieś śmiesznie rzadkie wyjątki? Nadal to nie zmienia faktu, że dla reszty takich julek 95% populacji mężczyzn będzie nieatrakcyjna. Nadal to nie zmienia faktu, że przeciętny i do tego gruby koleś nie będzie pożądany przez większość kobiet.

% takich związków to jest jakaś nikłość. Podaję analogiczny przykład:
- Czapa lodowa na biegunie się powiększyła, więc całe to globalne ocieplenie to ściema
- Ale dane z całej planety pokazują że...
- Lalalala urojeniaaa!!!

- Mój ziomek 165cm jest w związku i ma ruchania do porzygu. Skoro on może to każdy może!
- Ale na świecie jest znacznie więcej niskich mężczyzn niż ten jede.....
- Lalala urojeniaaaa!

Jeśli ktoś może/komuś się coś udało to nie znaczy, że każdy może to samo. Mówiąc o zjawiskach globalnych powołuj się na przykłady globalne. Kolejny fikoł normictwa, szara codzienność. To się samo wyjaśnia.

#blackpill #logikarozowychpaskow #redpill #przegryw #zwiazki #roksanawegiel #tinder #p0lka
  • 21
Największym błędem błędem myślowym normictwa, wręcz ikoną jest opieranie się na skrajnie niereprezentatywnych przykładach i posługiwanie się dowodami anegdotycznymi, a mianowicie zapominanie o tym, że WYJĄTEK NIE POTWIERDZA REGUŁY.


@Fekalny_okuratnik: No to patrz teraz skoro twierdzisz, ze opinia normictwo to tylko pojedyncze przykłady

Według danych GUS w Polsce mieszka 7,5 mln singli i liczba rośnie z roku na rok. Prawie 20_proc. Polaków prowadzi samotne życie z czego większość postrzega to jako
@itsoverforme32445: Wśród tych singli są tez kobiety ;) u nich tendencja tez jest rosnąca :)) ot tak jest wygodnie i wiele osób obojga płci świadomie się na to decyduje. Bycie singlem nie jest tez jednoznaczne z brakiem seksu.

Ja wcale nigdy nie przeoczyłem, ze jest spora grupa osób mająca problem z zakiszeniem ogóra.
Irytuje mnie tylko podejście osób spod tagu #przegryw które swoje urojenia próbują przenieść 1:1 na cały świat. Robią
@Notes: Ale co to ma w ogóle wspólnego z tym co napisałem? Podajesz tutaj dane gus o liczbie singli odbiegając od sedna tematu, że ilość związków w której do kobieta 10/10 jest z brzydszym facetem to jakaś skrajność. Powołując się na ten wasz mityczny chłopski rozum i własne obserwacje to wychodząc na ulicę zobaczysz, że niemal w każde parze na ulicy mężczyzna zawsze jest o 1-2 "punkty" wyżej w skali atrakcyjności
@Fekalny_okuratnik: A co twój komentarz ma wspólnego z tym co napisałem? Jak robisz fikołki to nie oburzaj się o to ze inni tez robią fikołki ;)
Nie wiem skąd sobie ubzdurales to twoje sedno sprawy, ze mało jest jest związków dziewczyn 10/10 z brzydszym facetem… dla ciebie to prawda objawiona i dowód na to, ze sp doxy maja racje a dla mnie to nic dziwnego. ¯_(ツ)_/¯

Z reszta to kolejny objaw
@Notes

Wśród tych singli są tez kobiety ;)

One są z wyboru singielkami, większość chłopów nie

Bycie singlem nie jest tez jednoznaczne z brakiem seksu.

Tak samo bycie w małżeństwie nie jest jednoznaczne z regularnym uprawianiem seksu

Irytuje mnie tylko podejście osób spod tagu #przegryw które swoje urojenia próbują przenieść 1:1 na cały świat.

Tu się trochę zgodzę, bo niektórzy za bardzo się radykalizują, ale z drugiej strony sporo osób hiperbolizuje i
@Notes: Widzę odklejenie wchodzi mocno, to ty w tym momencie robisz fikoły i dorabiasz do tego sztuczną narrację rzekomego płaczu przegrywów i kręcisz się jak gówno w przeręblu nadal uciekając od tematu w którym ci pokazałem że twój główny komentarz pod zdjęciem roksanki coal jest odrealniony.
@Notes

Z reszta to kolejny objaw hipokryzji przegrywow bo maja pretensje, ze ładne dziewczyny wybierają tylko przystojnych facetów a sami nie zainteresują się dziewczynami ze swojej ligi albo oczko lub dwa niżej XD

Temat wałkowany milion razy- te brzydsze nas nie chcą, same celują wyżej ale to my mamy obniżać standardy? xd
Ja się potrafię przed sobą przyznać że nie chce nikogo brzydkiego (ty zapewne tez nie) dlatego #divyzwykopem
@itsoverforme32445: przynajmniej starasz sie racjonalnie cos wyjasnic chociaz zwroc uwage, ze uzurpujesz sobie pewne zachowania. skad ci przyszlo do glowy, ze ktos moze dawac jakies porady zeby polechtac sobie ego?
to jest dokladnie to o czym mowie. jesli sposob myslenia przegrywow obraca sie wokol negtywnych zachowan to oni zawsze beda zamknieci w swoich pesymistycznych schematach.
nie miesci im sie w glowach, ze ktos (w tym przypadku kobieta) moze szukac w zwiazku