Wpis z mikrobloga

Normictwo to jednak klauny cyrkowe, godne obserwacji z paczką popcornu xD
Podsumujmy; koleś ma 4 firmy, jest aktorem, songwriterem i wyglądał ponadprzeciętnie zanim zalał się tłuszczem od ciągłego imprezowania, chlania, wciągania koksu i normickiego życia w stolicy. BLACKPILL OBALONY XDDDDDDDDDDD
#blackpill #roxiecarbon #roksanawegiel
Davidozz - Normictwo to jednak klauny cyrkowe, godne obserwacji z paczką popcornu xD
...

źródło: comment_16735395350HhrLGmOTLOOzQhNHRNQpP.jpg

Pobierz
  • 43
Powszechnie wiadomo, że relacja dwóch osób jest zależna wyłącznie od tego czy wyglądają zajebiście w ocenie randomowego wykopka. Dopiero po takim approvalu można mówić o rzeczach takich jak uczucia, emocje, zaufanie czy szacunek. Typie schowaj swoje frustracje do szafy.
No wychodzi na to że tak według normictwa wygląda przeciętny facet.


@Kreek: Przecież on wygląda jak każdy normalny chłopak na ulicy w wieku studenckim. Gdzie wy żyjecie? W jakiej alternatywnej rzeczywistości?
Główną jego zaletą są dobrze ułożone włosy. To koszt ok. 100-150zł wizyty u fryzjera i jakieś podstawowe kosmetyki za kolejne 150. To jest 300zł. Jeśli chcecie taki efekt rozjaśnienia pasemek to trochę więcej, ale w granicach zdrowego rozsądku. +Trochę zaangażowania
@arczyk: idąc taką logiką to jak robiłem kiedyś z kumplem biznes na sprzedaż używanych opon to jest jedna z moich firm. muszę policzyć ile ich mam, bo pewnie troche się nazbiera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@arczyk: XDD jeszcze z tydzień i okaże się, że to jakiś synek mazowieckiego przedsiębiorcy, gołodupiec, co
Z ta spółka Nauczeni zle popatrzyłem bo jest to na jakiś dwóch spółkach nauczeni i nauczeni.pl wiec to pewnie to: nauczeni.pl