Wpis z mikrobloga

@SynMichaua: Policja zamiast jechać do chłopa na kwadrat drukuje list gończy.

Koleś pewnie siedzi w domu, normalnie chodzi do pracy itp., a policja zamiast pracować to publikuje list gończy.

Mam kumpla który pracował i siedział po pracy w domu. Do domu zajeżdża policja i rozmawia z ojcem chłopaka. Że syn jest poszukiwany listem gończym za pobicie itp. Ojciec na to, jaki poszukiwany jak pracuje i po pracy zawsze w domu xd.
  • Odpowiedz
@SynMichaua: o #!$%@?. Teraz się cykam, bo myślałem, że zaznaczenie tego ptaszka przy przelewie to tylko taka fanaberia. Nie pamiętam jak płaciłem. Czy KAS z karabinami przyjedzie o 5 rano?
  • Odpowiedz
@kaaban: na przykład to że nie tędy pieniądze z mafii vatowskiej uciekają.

@pokyw123: no właśnie to napisałem. Wcześniej jak płaciłeś VAT kwartalnie to mogłeś obracać tymi pieniędzmi i miałeś większą płynność. Teraz to prezent dla banku :)
  • Odpowiedz
@kaaban: na przykład to że nie tędy pieniądze z mafii vatowskiej uciekają.


@pokyw123: no właśnie to napisałem. Wcześniej jak płaciłeś VAT kwartalnie to mogłeś obracać tymi pieniędzmi i miałeś większą płynność. Teraz to prezent dla banku :)

@marcaj: A to jak nie tędy to spoko, można robić wały
  • Odpowiedz
@SynMichaua: Ta podzielona płatność to nie jest przypadkiem sposób na walkę z karuzelami VATowskimi?

No to ktoś był głupi, że tego nie robił tak jak trzeba.

No chyba że chodzi faktycznie o słupa w karuzeli.
  • Odpowiedz
@SynMichaua: Tak to jest jak wykopki się dziwią pewnym rzeczom, bo zwyczajnie nie mają pojęcia jak coś funkcjonuje. W tym wypadku nie wiedzą jak działają organy ścigania, Policja, Prokuratura. Ich wyobrażenie jest takie, że chłop źle przelał 100 zł i jest ścigany listem gończym. hehe beka jak rzeka
  • Odpowiedz