Wpis z mikrobloga

Niezła imba w korpo, świeża typiara zalała do pełna 2-letnią służbową fabię w dieslu benzyną. Fura podobno nie do odratowania. Jak myślicie, poniesie konsekwencje jakieś, czy machną ręką? Auto ofc w leasingu z ubezpieczeniami.

Plusujących zawołam za parę dni jak będzie rozwinięcie sytuacji, zobaczymy kto prawidłowo przewidział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #motoryzacja #ubezpieczenia

Czy poniesie konsekwencje

  • Tak, będzie musiała pokryć koszty naprawy 7.2% (516)
  • Nie, ale będzie jakaś dyscyplinarka/wpis do akt 11.1% (796)
  • Nie poniesie żadnych długotrwałych konsekwencji 81.7% (5854)

Oddanych głosów: 7166

  • 126
A tak się zapytam z ciekawości. Korpo ma politykę wewnętrznych szkoleń z danego auta


@Karbon315: a tak się zapytam z ciekawości jest coś takiego w korpo? Co tam się robi, ile to trwa? 10h szkoleń czemu nie lejemy tego co najtańsze tylko np zawsze diesla? W czwartki tankujemy na BP bo ultimate jest w cenie zwykłej ropy? A wlew paliwa jest po lewej stronie? Nie wlewamy paliwa do zbiorniczka spryskiwaczy?
Pytanie
@Wygryw_z_wyboru:

W tę stronę tak - pistolet do benzyny ma mniejszą średnicę niż pistolet do diesla. Więc pistolet benzynowy wejdzie do baku diesla ale pistoletu diesla do baku benzyniaka nie włożysz :)
@Wygryw_z_wyboru: kilkanaście lat temu moja matka zatankowała Tico dieslem ( ͡° ͜ʖ ͡°) stara szkoła starych kierowców starych diesli mówi: w mrozy kilka litrów benzyny do pełnego kotła diesla no i jeszcze przykład iwonki b. która w swoim Volvo do kotła na ON wlała adblue....
@wojt4ss: Dobrze, że u mnie to jak jakaś laska nie wiedziała to była w stanie zadzwonić i się dopytać... No i przy wydawaniu flotowego się czasami dopytywały, więc też się udało uniknąć takiej przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°)