Wpis z mikrobloga

Turek to jest w ogóle fenomen, ja myślę, że praktycznie nikt w tym kraju oprócz ludzi na tym tagu i paru osób z branży nie wie kto to #!$%@? jest Bartosz Turek


@noslimE: To samo z Midelem/Midlem.... uj wie jak to się odmienia. Wykopki z niego robią jakiegoś celebrytę, bohatera miliona memów i demiurga rynku nieruchomośc a to jest lokalny łódzki pionek o którym jakiś Sołowow czy Wojciechowski z życiu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@amstaf01: #!$%@? mnie już ta nieustanna walka pomiędzy spadkowiczami i wzrostowiczami. Zbierzmy po kilkanaście osób z każdej z grup i zróbmy w końcu ustawie w jakimś lesie pod Warszawą. Przegrani będą spłacać raty wygranym.
@pastaowujkufoliarzu: kurde ani ze mnie jeden ani drugi, bo mieszkanie kupiłem w 2013, ale z tego co widzę to idzie kryzys gospodarczy, którego tym razem nie unikniemy, to kto wg. Ciebie będzie te mieszkania kupował? W 2007 mieliśmy podobną sytuację jak teraz i pamiętam, że jak bańka w USA pękła, to nie było zbyt dużo chętnych na mieszkania, to nie giełda, że ceny spadną 20% w rok. Polski rynek mieszkaniowy uratowała
@przyjaciul: W dużych miastach wciąż jest i będzie ssanie na mieszkania, bo ubytek ludności uzupełniany jest imigracją, a ceny nie będą spadać, bo rosną koszty odtworzenia mieszkania. Na rynku pierwotnym deweloper ma do wyboru: albo budować i sprzedawać coraz drożej, albo w ogóle nie opłaca mu się zaczynać budowy. Wbrew popularnym opiniom deweloperzy wcale nie mają z czego schodzić i dlatego teraz przestają budować. Przeczytaj sobie co napisał na ten temat
to nie deweloper sprzedaje te mieszkania tylko pan fliper. Ale taki naganiacz jak @pastaowujkufoliarzu bedzie coś bredził, że to są mieszkania w budowie - jakby to miało cokolwiek zmieniać XD


@BurzaGrzybStrusJaja: Co? Przecież to właśnie TY twierdzisz, że to są jakieś "mieszkania w budowie" a ja to wyśmiewam xD To jest parę literek i cyferek, które nie wiadomo czy odnoszą się do czegoś rzeczywistego i nie wyszły poza deskę kreślarską, bo
@pastaowujkufoliarzu: dzięki za ten artykuł, przeczytam w wolnej chwili, zerknąłem na razie pobieżnie i rzeczywiście nie bardzo jest z czego schodzić, natomiast mnie martwi fakt, że niedługo w Polsce bezrobocie może wrócić do poziomów np 10, 15% i co wtedy się stanie? Imigranci z ukrainy, którzy mieli kupić mieszkania już je raczej kupili, do tego może dojść do sytuacji, że stopy będą na dużo wyższym poziomie bo po prostu RPP będzie
Tak tak, nie kupowac tylko wciaz wynajmowac. Z ciekawości sprawdzilem ceny na osiedlu, gdzie wynajmowałem 4-5 lat temu. Wzrost z 2k do 3.5-3.6 za 40m2 w Warszawie xDDD