Wpis z mikrobloga

Turek to jest w ogóle fenomen, ja myślę, że praktycznie nikt w tym kraju oprócz ludzi na tym tagu i paru osób z branży nie wie kto to #!$%@? jest Bartosz Turek


@noslimE: To samo z Midelem/Midlem.... uj wie jak to się odmienia. Wykopki z niego robią jakiegoś celebrytę, bohatera miliona memów i demiurga rynku nieruchomośc a to jest lokalny łódzki pionek o którym jakiś Sołowow czy Wojciechowski z życiu nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@amstaf01: #!$%@? mnie już ta nieustanna walka pomiędzy spadkowiczami i wzrostowiczami. Zbierzmy po kilkanaście osób z każdej z grup i zróbmy w końcu ustawie w jakimś lesie pod Warszawą. Przegrani będą spłacać raty wygranym.
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: kurde ani ze mnie jeden ani drugi, bo mieszkanie kupiłem w 2013, ale z tego co widzę to idzie kryzys gospodarczy, którego tym razem nie unikniemy, to kto wg. Ciebie będzie te mieszkania kupował? W 2007 mieliśmy podobną sytuację jak teraz i pamiętam, że jak bańka w USA pękła, to nie było zbyt dużo chętnych na mieszkania, to nie giełda, że ceny spadną 20% w rok. Polski rynek mieszkaniowy uratowała
  • Odpowiedz
@przyjaciul: W dużych miastach wciąż jest i będzie ssanie na mieszkania, bo ubytek ludności uzupełniany jest imigracją, a ceny nie będą spadać, bo rosną koszty odtworzenia mieszkania. Na rynku pierwotnym deweloper ma do wyboru: albo budować i sprzedawać coraz drożej, albo w ogóle nie opłaca mu się zaczynać budowy. Wbrew popularnym opiniom deweloperzy wcale nie mają z czego schodzić i dlatego teraz przestają budować. Przeczytaj sobie co napisał na ten temat
  • Odpowiedz
to nie deweloper sprzedaje te mieszkania tylko pan fliper. Ale taki naganiacz jak @pastaowujkufoliarzu bedzie coś bredził, że to są mieszkania w budowie - jakby to miało cokolwiek zmieniać XD


@BurzaGrzybStrusJaja: Co? Przecież to właśnie TY twierdzisz, że to są jakieś "mieszkania w budowie" a ja to wyśmiewam xD To jest parę literek i cyferek, które nie wiadomo czy odnoszą się do czegoś rzeczywistego i nie wyszły poza deskę kreślarską, bo
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: dzięki za ten artykuł, przeczytam w wolnej chwili, zerknąłem na razie pobieżnie i rzeczywiście nie bardzo jest z czego schodzić, natomiast mnie martwi fakt, że niedługo w Polsce bezrobocie może wrócić do poziomów np 10, 15% i co wtedy się stanie? Imigranci z ukrainy, którzy mieli kupić mieszkania już je raczej kupili, do tego może dojść do sytuacji, że stopy będą na dużo wyższym poziomie bo po prostu RPP będzie
  • Odpowiedz
Tak tak, nie kupowac tylko wciaz wynajmowac. Z ciekawości sprawdzilem ceny na osiedlu, gdzie wynajmowałem 4-5 lat temu. Wzrost z 2k do 3.5-3.6 za 40m2 w Warszawie xDDD
  • Odpowiedz