Wpis z mikrobloga

tylko spadkowicze wchodzą na te strony i sami się nakręcają xD kogo obchodzą te artykuły?


@Bernenski: Prezes Aion Banku pewnie już dawno zapomniał że coś tam kiedyś publikował, a na wykopie są ludzie co sobie walą do tej wypowiedzi gruchę co drugi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prezes Aion Banku pewnie już dawno zapomniał że coś tam kiedyś publikował, a na wykopie są ludzie co sobie walą do tej wypowiedzi gruchę co drugi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@amstaf01: Najśmieszniejsze, że jego wypowiedź była zwykłą ekstrapolacją na podstawie takich danych i sytuacji na rynku jakie były. Przy utrzymaniu takiego tempa sprzedaży jakie było wtedy, kiedy to mówił i utrzymaniu takiego tempa budowy mieszkań liczba
Nie wiem co Cie dziwi, przecież wg. Ciebie w ten sposób(na tym etapie) sprzedaje się 90% nieruchomośc


@BurzaGrzybStrusJaja: No dziwi mnie geniuszu, że jako argument, że na rynku jest dużo mieszkań pokazujesz ofertę sprzedaży projektu, który dotyczy nie wiadomo czego, mieszkania fizycznie nie istnieją a najwcześniej mogą powstać za dwa lata xD

Pomyśl nad tym głębiej
@pastaowujkufoliarzu: Najlepsze, że Bartosz Turek zapewne nawet nie wie co to wykop, a wykop traktuje go jak istnego Janusza Tracza nieruchomości klecącego intrygi przeciwko nim i ich oszczędnościom pisząc dziennie po kilka wpisów o jego sukcesach zawodowych.
muszą mieć jakąś zabawkę, teraz przerzucili się na Midla, najlepsze było jak Midel był w hejtparku i spadkowicze się odgrażali że będą masowo dzwonić i go "wyjaśniać" a ostatecznie jakoś żaden nie zadzwonił xD


@pastaowujkufoliarzu: Idąc tropem wykopków powinni się odgrażać też bankierom, programistom, lekarzom, prawnikom... wszyscy Ci ludzie tak samo jak Midel zarabiają w legalny sposób duże pieniądze. Mało tego niektórzy z nich też sa tak bezczelni jak Midel, że
amstaf01 - > muszą mieć jakąś zabawkę, teraz przerzucili się na Midla, najlepsze było...
@amstaf01:

Najlepsze, że Bartosz Turek zapewne nawet nie wie co to wykop, a wykop traktuje go jak istnego Janusza Tracza nieruchomości klecącego intrygi przeciwko nim i ich oszczędnościom pisząc dziennie po kilka wpisów o jego sukcesach zawodowych.


Turek to jest w ogóle fenomen, ja myślę, że praktycznie nikt w tym kraju oprócz ludzi na tym tagu i paru osób z branży nie wie kto to #!$%@? jest Bartosz Turek xD, a
@amstaf01: pamietam jak bylem wysmiewany kupujac mieszkanie na gorce pod koniec 2021. Kupowalem dla siebie, do zycia, a nie inwestycyjnie na mikro kawalerki. Na wykopie pisali ze lepiej pojechac do mamy mieszkac w piwnicy a nie tyle placic. Zaraz sie zacznie drugi rok mieszkania w najlepszym mieszkaniu, w ktorym do tej pory mieszkalem. Nigdy tak bardzo nie chcialo mi sie siedziec w domu, bo nigdy nie mialem tak fajnego domu zaprojektowanego