Wpis z mikrobloga

Jezus Maria, jak ja qurwa nienawidzę dzieci. Gówniarze sąsiadów lvl 4 i 6 przeskakują przez płot, żeby pobawić się u nas na podwórku. Tu sobie poskaczą na trampolinie, tam zjadą na zjeżdżalni albo rozwalą dachówki, które były ułożone na kupce do wyrzucenia. Oczywiście, rozmowy z madkom nic nie dają, a jedyne rozwiązanie to chyba tylko mur wyższy od mego, albo drut kolczasty.

Teraz wychodzę przez dom, a tu mój samochód cały w błocie, bo sobie #!$%@? malowali łapami błotem, ale #!$%@? tam z uwalonym samochodem, bo sobie umyję. Ale te małe #!$%@? napchali mi do każdego zamka tyle błota, że ledwo co kluczyki włożę.

Szkoda, że sobie nie stanąłem pod kamerą, to przynajmniej w razie potrzeby wymiany zamków miałbym jakiś dowód. Ale od dzisiaj pasuje stać pod kamerą, w razie gdyby tym małym idiotom nie wpadł pomysł rysowania po karoserii kamieniem.

Macie może pomysł, jak wyjąć jak najwięcej błota z zamków?

#zalesie #dzieci #patologiazewsi #samochody #pytanie
  • 41
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji: Jak rozmowy nic nie dają to nagrywasz i dzwonisz na bagiety. W razie czego masz dowód, rób też zdjęcia np. Uwalonego samochodu. Jak przyjadą kiedy będą na podwórku to byłoby idealnie. Potem wyjaśniasz, że rozmawiałeś z nią i to nie jest jednorazowy wybryk tylko notoryczne działanie, madka ma to w dupie, a dzieci włamują ci się na posesję.

Madka będzie miała #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji
Szlauf i lać kaszojady wodą - niech sobie idzie do sądu, naruszenie nietykalności cielesnej stosowne do skali naruszenia Twojej wolności. Stopień szkodliwości społecznej znikomy. W tym #!$%@? świecie trzeba być minimalnie konsekwnentnym ponieważ inni wejdą Ci na głowę. Ew. wysmaruj smołą, smarem miejsce w którym przechodzą :)
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji: To jest naruszenie miru domowego KK 193, tutaj nie ma miejsca na kompromis. Idziesz do madki oświadczasz że od dnia dzisiejszego wyciągasz konsekwencje. Zbierasz materiał i ew. starasz się zapobiec dalszym naruszeniom - ja bym poszedł w utrudnieniu przjeścia jak wyżej napisałem - jakiś smar, smoła, cokolwiek.
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji: ogrodzenie pod napięciem 230V

błoto to również kamienie i piach które rysują lakier czy szkło, o wnętrzu zamków nie mówiąc.
Jednak brzmi trochę jak zarzutka, dlatego, że mało który samochód ma więcej niż jeden zamek, a piszesz że napchali we wszystkie zamki i że ledwo możesz kluczyk wsadzić? masz auto z lat 90?
  • Odpowiedz
Kup kamerkę IP z czujnikiem ruchu i głośny alarm który włączysz zdalnie jak obczaisz z kamerki ze to oni. Po kilku razach dzwon na bagiety ze ktoś ci sie włamuje na posesje. Filmiki z kamer będziesz miał

A a ten alarm to najlepiej skieruj w stronę domu „bąbelków” i niech wyje
  • Odpowiedz