Wpis z mikrobloga

Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia śmiechu warte
LVL 25
Nigdy nie trzymał za rękę
Waga 50 kilo, nie mam sily na nic
Pracuje na cieciówie bez perspektyw nocki
Bez matury
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym #!$%@?ł
Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary
Nos jak klamka od zachrystii, oczy ofiary, trądzik na ryju i ogromna głowa w stosunku do reszty ciała
170 wzrostu
Od zawsze opluwany przez społeczeństwo

#przegryw
  • 80
  • Odpowiedz
  • 1
@TreenwoodKrue Byczq, czemu nie pójdziesz do jakiegoś Amazona, czy innego magazynu? Tam Ci dadzą umowę o pracę no i na bank byś zarobił więcej niż minimalną krajową
  • Odpowiedz
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym #!$%@?ł


@TreenwoodKrue: i jak mówisz randomowym różowym na wykopie żeby #!$%@?ły, bo śmiały ci coś doradzić w twoim wpisie xD
  • Odpowiedz
Jak wy dajecie rade loic po 4 browary codziennie, ja bym byl na nastepny dzien jak kapec w pracy na dluzsza mete sie tak nie da
  • Odpowiedz
@TreenwoodKrue Pół roku wytrzymałem na cieciowce i emigracja, to był dobry bardzo dobry wybór. Na dzień dobry miałem wyższa stawkę w euro niz na cieciowce w PLN, do tego dodatki za nocki 45% za weekendy, na cieciowce nic wielkie G, no ale niestety to trzeba mieć chęci do pracy.
Dla pocieszenia mature mam, ale nic to nie daje :)
  • Odpowiedz
Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia śmiechu warte

LVL 25

Nigdy nie trzymał za rękę
Waga 50 kilo, nie mam sily na nic
Pracuje na cieciówie bez perspektyw nocki
Bez matury
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym w*********ł
Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary
Nos jak klamka od zachrystii, oczy ofiary, trądzik na ryju
fiir - > Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia ...

źródło: comment_1673417399r8USYghtTtoxkXSsOXIeVd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TreenwoodKrue Opie posłuchaj mej rady a może coś się uda. A skąd wiem? Pracowałem tam gdzie ty. I miałem bardzo podobne problemy ze znalezieniem dziewczyny itp.

Przede wszystkim ogarnij się trochę wizualnie. Kup jakieś normalne ciuchy, idź do fryzjera i zadbaj o siebie.

Krok drugi szukaj normalnej pracy, tzn nie pato pracy. U mnie była to praca w centrum handlowym. Kontakt z ludźmi. Normalne godziny pracy.

Jeśli nie umiesz w bajere dziewczyn
  • Odpowiedz