Wpis z mikrobloga

Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia śmiechu warte
LVL 25
Nigdy nie trzymał za rękę
Waga 50 kilo, nie mam sily na nic
Pracuje na cieciówie bez perspektyw nocki
Bez matury
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym #!$%@?ł
Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary
Nos jak klamka od zachrystii, oczy ofiary, trądzik na ryju i ogromna głowa w stosunku do reszty ciała
170 wzrostu
Od zawsze opluwany przez społeczeństwo

#przegryw
  • 80
Nie da się ważyć 50kg jako facet 170cm, chyba że w Oświęcimiu. Poza tym niezły bajt, prawie się udało.


@nocny-mirek: myślę że da, ja do 30 zawsze miałem 65/68 kg przy wzroście 178. Moja waga mówi że moja idealna waga to 67, dietetyczka u której kiedyś byłem, że 72 - aktualnie mam 74, ale nie o tym mowa. W czasie studiów zdarzało się różne dziwne rzeczy robić i wciągało się też
Mmmm mmmm cieciowa dajcie mi. Siedzialbym se i sluchal audiobookow albo nie wiem papieza w gimpie skalowal za pieniadze
@TreenwoodKrue:

Rano kiedy sie obudzilem i konczyla sie nocna zmiana na mirko, to pokazal mi sie twoj post. Tak go troche nie moge rozchodzic bo wzielo mnie na wspolczucie.
No chlopie, latwo nie masz, ale wielki szacunek ze pracujesz bo to pokazuje, ze mimo przeciwnosci - walczysz.
Alkohol to pulapka bo najpierw jest antydepresantem a po czasie staje sie depresantem. Nie mam jednak serca zeby ci wypominac to tankowanie po robocie
Waga 50 kilo

ogromna głowa w stosunku do reszty ciała


@TreenwoodKrue: No #!$%@?, nie ważne jaką byś tą głowę miał, nie ważne jakbyś był zbudowany - przy takiej "wadze" głowa zawsze będzie ogromna w stosunku do reszty xD

won p0lko


@TreenwoodKrue: Ładnie pokazałeś swoje #!$%@? xD Laska ci jakąś radę daje a ty od razu do niej w ten sposób xD