Wpis z mikrobloga

Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia śmiechu warte
LVL 25
Nigdy nie trzymał za rękę
Waga 50 kilo, nie mam sily na nic
Pracuje na cieciówie bez perspektyw nocki
Bez matury
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym #!$%@?ł
Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary
Nos jak klamka od zachrystii, oczy ofiary, trądzik na ryju i ogromna głowa w stosunku do reszty ciała
170 wzrostu
Od zawsze opluwany przez społeczeństwo

#przegryw
  • 80
  • Odpowiedz
@Kadet20: zalezy, u mnie jest tak ze kima jest walona no ale trzeba #!$%@? 300 h w miesiacu zeby pasztet sobie kupic. Ale i tak nie zmienilbym na inna prace, dla genetycznego #!$%@? to super opcja
  • Odpowiedz
@TreenwoodKrue: Weź ludzi nie oszukuj, jakbyś chciał coś zmienić to byś od 7 lat na wykopie na tym tagu nie siedział. Po prostu chciałeś się pochwalić i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś chciał się zmienić to albo zrobiłbyś to dawno, albo nie pisał tych wysrywów tutaj i to zrobił, zaczynając od nie wchodzenia na ten tag
  • Odpowiedz
@TreenwoodKrue: Stary, zacznij od jakiegoś cosinusa (darmowy) i zrób maturę. Ogarnij jakąś legitną pracę z normalnymi zarobkami (biedra, lidl, kauf etc.) i umową. Pójdź na jakieś konkretne studia zaocznie, przemęcz się te 3-3,5roku (lepiej jakieś inżynierskie). A wagą to się nie przejmuj na razie tylko jak masz ubezpieczenie to porób badania i zacznij lepiej jeść. Młody jeszcze jesteś, całe życie przed Tobą, a że oagrniesz parę rzeczy ciut później to co
  • Odpowiedz
@Jelcz1906: Mój były pracownik tak wyglądał i jakoś (nie wnikam jak) udało mu się to trochę zmienić. Wzrost miał też praktycznie ten sam. Skończył studia, ma laskę i zarabia nienajgorzej. Żyje sobie jak pączek w maśle.
  • Odpowiedz