Wpis z mikrobloga

@L3stko: w sumie to nigdy nie sądziłem, że uda mi się wywołać w tobie aż taki ból dupy co do mojej osoby. Do tej pory pamiętam jak wrzuciłeś mnie na czarno bo zarchiwizowałem a później zalinkowałem pod jednym twoim wpisem inny twój wpis, który dosyć szybko skasowałeś xD
bingo! Kryspin ma opasłe repo screenów i robi żałosne cotygodniowe wpisy na temat wybranych użytkowników. Serio! XD


@L3stko: w sumie jeszcze jedna śmieszna rzecz. Tyle razy pisałeś o neuropisie ale jakimś dziwnym trafem to ty zawsze robisz jakąś dziwną krucjatę z jawnymi pisowcami przeciwko mnie i żalisz się jak to twoje cytaty publikuje albo innym przyklaskiwałeś pisowcowi jak mnie stalkował xD

Ty to wstydu nie masz xD
oj i to jeszcze jaki szur. Typ łazi za wykopkami i ich lustruje, a jak w końcu jeden się zirytował i ogarnął go w realnym życiu, to Kryspin się spłakał.


@L3stko: a PS, dodajmy, że ten który się zirytował to był jeden z największych pisowców na tym portalu i z którym się tutaj bratałeś, przekazywałeś jego wiadomosci anwet po usunięciu konta a wcześniej pobiegłeś do moderacji go bronić jak wyłapał bana
Kryspin ma opasłe repo screenów i robi żałosne cotygodniowe wpisy na temat wybranych użytkowników.


@L3stko: Autyzm level over 9000. ( ͡° ͜ʖ ͡°)