Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Wiesz, co jest bardziej żałosne i mniej śmieszne od "pisowskiego repozytorium memów"?


Wasze partyjniackie, POwskie repozytoria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kapitalista777: O widze uaktywnili sie xD

Naprawde trzeba miec cos z deklem zeby bronic PiS

Jeszcze nick „Kapitalista” to chyba dla beki nie? XD
  • Odpowiedz
@L3stko ciebie też ten @Kryspin013 lustrował? Hahaha pamiętam jak kiedyś chodził za mną cały dzień i wklejał różne moje komenatrze i jakiegoś lwa liżącego się po jajkach, a jak mu odpisałem, to zaczął płakać, żebym mu nie odpisywał, bo on sobie tego nie życzy i czuję się atakowany jak mu odpisuje XDDDD Bankowo to syn jakiegoś ubeka i kodziarz.
  • Odpowiedz
@L3stko a ile łaził za mną to jego XDDDDD Gdzie coś s napisałem to już tam wstawił swoje "dowody" XDDD No wszędzie za mną łaził.
A jak coś mu odpisałem to płakał @Kryspin013 ma jakieś spejclane foldery jak się przyznał, robi jakieś notatki, no syn ubeka i kodziarz. Bankowo.
  • Odpowiedz
ten stalking kryspka IMO jest już niezdrowy. Podziwiam, za cierpliwość.


@qluch: no jest niezdrowy i to bardzo. Co ciekawe nawet jego otoczenie doszło do wniosku, że przesadza i go "sprzedali". Wtedy wielce się oburzył, że ktoś go stalkuje. Zdradzony przez swoich żyje w przeświadczeniu, że ktoś marnuje czas na szukaniu informacji o nim xD Ego większe niż Trump.
  • Odpowiedz
@L3stko: ten stalking kryspka IMO jest już niezdrowy. Podziwiam, za cierpliwość.


@qluch: o stalkingu mógłbyś pisać w przypadku tego co skizo #!$%@?ł. Nie jestem na tyle popieprzony by próbować kogokolwiek tutaj stalkować. Nie obchodzi mnie wasze życie prywatne a jak ktoś by próbował wyciągnąć jakieś prawdziwe dane np o tobie @qluch to sam bym cię zaczął bronić.

I to wszystko piszę w przeciwieństwie do zachowania @l3stko który pisał wprost, że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ej, ale zważaj sobie.


@qluch: Polecam ci przejrzeć ile jest konserw popierających pis na #4konsery i #bekazlewactwa. Czemu wciąż udajecie, że wcale tak nie jest, że spora część k0nfiarzy jawnie popiera PiS?

Czemu nie macie nic przeciwko jak @l3stko się ze @skizo i innymi pisowcami klepał po pleckach?

Tego nie jestem w stanie zrozumieć. Tacy właśnie niby "antypis" jesteście.
  • Odpowiedz
Czemu wciąż udajecie, że wcale tak nie jest, że spora część k0nfiarzy jawnie popiera PiS?


@Kryspin013: przecież @L3stko głosował na czaskoskiego w wyborach! O czym ty piszesz? Szukasz pisowców tam gdzie ich nie ma. Ty się lepiej przyjrzyj swojej stronie jak została zinwigilowana. Disco neuropy praktycznie śmierdzi trupem bo nie wiadomo było kto komu robi screeny a nawet jak zrobili disco dla wybranych to okazało się, że tam też są krety.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: przecież @L3stko głosował na czaskoskiego w wyborach! O czym ty piszesz?


@qluch: Nie piszę o @l3stko, w kontekście jawnej agitacji za pisem. Miałeś jawnych pisowców jak @skizo, masz mniej jawnych jak @beconase czy @vrim i wielu innych, którzy wypowiadają się w superlatywach o k0nfie a jednocześnie, masowo zakopują znaleziska uderzające w PiS, robią fikołki na rzecz obrony PiSu. Nikt z was teo nie krytykuje. Ludzie jak @
  • Odpowiedz
Szukasz pisowców, zacznij szukać na swojej działce


@qluch: Byłbym pierwszy do #!$%@? pisowców w neuropie. Wskaż mi jakiś.

Nie rozumiem tylko dlaczego wy unikacie tematu, że spora część #4konserwy to jawni pisowcy a ty w obronie rzucasz jeszcze argumentem "a u was murzynów biją". Naprawdę?

@Kryspin013: jeśli dla ciebie antypisowstwo to wykopywanie spamu gropismoty albo czikapu no to coś tu nie gra.


@qluch: przecież nie piszę o spamie gromoty.
  • Odpowiedz
którzy wypowiadają się w superlatywach o k0nfie a jednocześnie


@Kryspin013: prawdziwy kryptopisowiec nienawidzi konfederacji. Konfederacja zabiera głosy Jarusiowi i jest szatanem gorszym niż p0 bo w mniemaniu pisowca na własnej krwi wychowana.

Nie rozumiem tylko dlaczego wy unikacie tematu, że spora część #4konserwy to jawni pisowcy a ty w obronie rzucasz jeszcze argumentem "a u was murzynów biją". Naprawdę?


@Kryspin013: no ale co to ma zmienić? Jak ***ie *u
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ty chyba luster w domu nie masz xD


@L3stko: Sławomir Mentzen. hmm Zastanówmy się dlaczego moglem zakopać (w mojej opinii) jednego z największych populistów.

A teraz pokaż jakieś znaleziska niezwiązane z k0nfą ani inną partią opozycji, które uderzają w Obajtka, a które sam zakopałem. Bo ja ci mogę pokazać jak pod takimi znaleziskami dodanymi spoza ludzi z neuropy #4konserwy je zakopywały np ww beconase.

Ja wiem, że to dla
  • Odpowiedz