Wpis z mikrobloga

ładne zakłamanko. Ale fajnie że się przyznałeś, że dla ciebie pisowcy jak skizo to jednak spoko są.


@Kryspin013: nic nie zrozumiałeś. Napisałem że nie mam problemu z tym, że ktoś głosuje na PiS. To jego prawo, na tym polega demokracja. Natomiast gardzę wami kryptopisowcami, którzy wstydzą się swoich poglądów.

Taki @Vosemite jawnie deklaruje głosowanie na PiS i nie mam z tym problemu. Pośmieszkuję z niego ale, ale koniec końców
  • Odpowiedz
Ehh, jeszcze kilka miesięcy i będziecie tam tylko z opozycji coś jęczeć razem z pisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vosemite: gotuj bigos pisowcu bo Konfederacja wejdzie do rzadu z 0p0zycją i będziesz płakał bo skończa się szelke z Nowogrodzkiej.

Z tej nienawiści do Konfederacji to się możesz kiedyś poważnie rozchorować. Uwaga Vocemite nie czytaj dalej bo dostaniesz apapleksji.

  • Odpowiedz
@Kryspin013: nic nie zrozumiałeś. Napisałem że nie mam problemu z tym, że ktoś głosuje na PiS. To jego prawo, na tym polega demokracja. Natomiast gardzę wami kryptopisowcami, którzy wstydzą się swoich poglądów.


@L3stko: takiego fikołka dawno nie widziałem xD
  • Odpowiedz
@Vosemite: ale powtarzam! To nie było o tobie, ty nie jesteś kryptopisowcem, ty jesteś zadeklarowanym PiSowcem. Nie kryjesz się z poparciem dla Jarosława. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vosemite: ale powtarzam! To nie było o tobie, ty nie jesteś kryptopisowcem, ty jesteś zadeklarowanym PiSowcem. Nie kryjesz się z poparciem dla Jarosława. ¯_(ツ)_/¯


@L3stko: Ehh kiedyś sobie przez te swoje manipulacje mordę rozwalisz xD
  • Odpowiedz
Panowie, a wytłumaczycie mi, dlaczego wyborcy polskiej prawicy (Konfederacji) nie mogą czuć mniejszej odrazy do polskiego lewactwa (PiS) niż do antypolskiego lewactwa z PO, SLD, Hołowni itd? XD
  • Odpowiedz