Wpis z mikrobloga

@trzydrzwiowypentaptyk: 182 cm wzrostu. lvl 30+. Pudełka na +/- 2000 kalorii plus coś tam jeszcze czasem wpada bokiem. W rok -25 kilo. Zjazd ze 117. Rowerek raz w tygodniu dłuszy i z cardio jeszcze tylko więcej ruchańska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie najważniejsze było, żeby ostatni posiłek nie był o 18 a gdzieś koło 20-21. Inaczej do północy faktycznie śmierć głodowa. Przy 4 posiłkach czasem ciężko
@uefaman: dwie połówki bułki kajzerki, teraz się przerzuciłem na chleb tostowy bo nie muszę wyłazić ze swojej jaskini codziennie a nie jest twardy na następny dzień. Margaryna, se biały ziarnisty, jakaś szynka/kiełbasa, pomidor.
Kawa robi dużo, ok 200 ml.mleka na kubek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Invisiblinio: czasem wystarczy nieliczyc piwa i później człowiek się dziwi, że nie chudnie ;P

@trzydrzwiowypentaptyk: u mnie przy jeszcze większym ograniczeniu kalorii i dość wysokiej spotrzebie też chodzę ciągle głodny. Z tego co zauważyłem to najmniej zaspokoją głód ryż. Godzina albo dwie i znowu głodny, jakbym nie jadł obiadu. Ze względu na pracę, gdzie ciągle jestem w ruchu i spotrzeba kalorii jest trochę wyższa, to po ograniczeniu kalorii odczuwam ciągle