Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak jest w końcu z tym blackpillem? Bo życie mi pokazuje dwa scenariusze:
1) Jestem na 3 roku studiów gdzie jest dużo lasek. Większość z nich jest kilka lat ze swoimi Mariuszkami z rodzinnych miejscowości i nie ma widoków żeby miało się to zmienić. Po socjalach widać, że wielu z nich mogguje a one mimo to nadal z nimi są kolejny rok, kolejne wspólne foteczki a na studiach jakoś nie rzucają się na mnie i innych kolesi. Jak tak patrze po fejsbuku czy instagramie to każda w jakimś wieloletnim związku zapoczątkowanym jeszcze na długo przed studiami. Pasowałaby tu zasada JUST BE FIRST.
2) Przez to że każda zajęta (a przrypominam że trochę babski kierunek) to odpalam #tinder i mam mało matchy, z czego żaden nie jest sensowny bo ghosting, jałowa rozmowa albo bez odzewu. Działa tu typowo #blackpill i gdybym był 7/10 to pewnie byłoby nieco lepiej, może.

#przegryw #studia #randki #randkowanie #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tfwnogf #samotnosc #przemyslenia #redpill #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd2ae5bab6bef5c090980d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak jest w końcu z tym blackpillem?...

źródło: comment_1673353781bEsOLXbDw4ZkY8nSQiiiqY.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to, że laska ma Mariuszka u siebie na weekendy nie przeszkadza w niczym żeby w tygodniu ją obracał jakiś Oskar. Znam też takie przypadki, że Mariuszek robi w kołchozie zagranico i wysyła pieniążki swojej księżniczce na jej utrzymanie, a ona w zamian przeżwya przygody z Oskarkami poznanymi w klubach albo na tinderze.
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: jak masz 7/10 to celuj w kobiety max 4/10, na te wyżej jest za duża konkurencja. Sam dobijając do 8/10 w oczach takiej 5/10 widziałem pogardę do mnie. A jestem obeznany w temacie bo ONS i FWB potrafiłem ukręcić. Mówimy tu o samej twarzy bo ostatnio robię spory progres na reszcie ciała aby zaorać ostatecznie normickie gadanie i pokazać że nic więcej poza wyglądem dla współczesnej kobiety się nie liczy.
  • Odpowiedz
OstryŁobuz: Dzieci nie ma i nie będzie aż do momentu gdy kobiety nie zaczną czekać z #seks do ślubu i w dniu ślubu nie zaczną być dziewicami, bo nikt nie chce na żonę i matkę swoich dzieci używanego szona po karuzeli. #rozowepaski tak narzekają, że #niebieskiepaski nie chcą się o nie starać. A o kogo tu się starać? O używanego szona po karuzeli, który będzie zdradzał, wrobi w wychowywanie dziecka kolegi
  • Odpowiedz
SystematycznaRopucha: Tzw. blackpill dotyczy tak małej grupy osób (mocne upośledzenia, powazne choroby genetyczne, poparzenia czy deformacje dużych części ciała) że prawdopodobnie nikt na tym portalu nie podpada pod bycie przegranym z natury. Większość miałczących tu przegrywów jest w samotności ze swojej własnej winy
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tu nie chodzi o posiadanie kobiety, a to jak one Cię traktują gdy nie jesteś atrakcyjny. Co to za zabawa być bankomatem albo będąc np anonem 6/10 zadawać się z kobietą 3/10, no niech chociaż do 4 dojdzie. Tu chodzi o to że mając wygląd nic nie musisz robić a kobiety i tak będą cię zagadywać i zaproponują znajomość w realu. Wygląd to władza nad kobietami i to trzeba każdemu
  • Odpowiedz
ChłodnyJabol: @HolzstockG
Na dobry poczatek to skasuj tu konto, bo incelskie tagi nei slużą nikomu ani nie pomagają w zmianie siebie - te społeczności są zbyt toksyczne i zbyt sekciarskie. Co z tego że zaczniesz pracować nad swoją osobowością i zdrowiem psychicznym jak tu wejdziesz i przeczytasz "na #!$%@? to wszystko, i co? już zaruchałeś hehe" po miesiącu, sześciu albo roku? Zmiana swojego nastawienia, wyczyszczenie głowy, a nawet trening czysto fizyczny
  • Odpowiedz
Większość z nich jest kilka lat ze swoimi Mariuszkami z rodzinnych miejscowości i nie ma widoków żeby miało się to zmienić


@AnonimoweMirkoWyznania: to ciekawe, ba jak ja byłem na studiach to prawie każda patrzyła jak by tu na kogoś bardziej miastowego wymienić
  • Odpowiedz