Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: Najgorzej jak już wpadniesz w rytm robienia rzeczy, a tu nagle po 2 godzinach ktoś pisze i nagle przypomina ci się że jesteś w pracy xD i następuje ten brutalny moment że musisz przerwać idk ganianie się z kotem i wracasz do szarej rzeczwistości.
@pieknykwiatuszek: Ludzie to debile. Pracowałem zdalnie już w 2010 roku, tylko że miałem ostry reżim. Nie leciałem w #!$%@? i mi tak pozwalali. Teraz wszyscy dostali ładne rzeczy w postaci możliwości zdalnej, ale jak zwykle przez głupotę takich jak powyżej niedługo wszyscy wrócą do biur. Szczególnie że wiem a z autopsji, że menago siedzą na wykopie.
Teraz wszyscy dostali ładne rzeczy w postaci możliwości zdalnej, ale jak zwykle przez głupotę takich jak powyżej niedługo wszyscy wrócą do biur. Szczególnie że wiem a z autopsji, że menago siedzą na wykopie.


@ZasilaczKomputerowy: Pasuje tutaj ten mem z serii: „Nie boi się Pan, że ktoś się dowie? No właśnie się Pan dowiedział i co?”

Kto miał wrócić do biur ten już wrócił, może jeszcze jakieś dodatkowe pare procent przeciąga decyzję.
@ZasilaczKomputerowy: owszem siedza nawet i Dyrektorzy dzialow :>. Ale do czasu az praca zadaniowa jest zrobiona na czas, to jak dla mnie kazdy niech sobie pracuje jak chce. Przypomne tylko wracajac do czasow szkolnych , ze niektorzy do sprawdzianu z matematyki musza uczyc sie tydzien a inni ucza sie godzine i dostaja lepsza ocene. Takze sa jednostki ktore swoja prace wykonuja w 2h a reszte dnia zajmuja sie czyms innym. IT
@borjaki: Tylko Ty piszesz cały czas o przypadkach gdzie pracujesz samodzielnie. Duża część ludzi pracuje w teamach i muszą dzielić się wiedzą na bieżąco. Też wolę projekty gdzie jestem sobie sam wędkarzem, sterem i rybą, ale tak się nie zawsze da. Tester ma pytania, tam gdzieś potrzebny jest transfer wiedzy, na innym froncie młodszy kolega ma problem z ogarnięciem tematu i jeszcze gdzieś ktoś ma pytania do projektu. Oni wszyscy będą