Wpis z mikrobloga

@kam3o: Gościu jest niepoważny, wali niepotwierdzonymi informacjami by tylko coś napisać. Radzę bardzo sceptycznie podchodzić do tego co mówi, z oficjalnych informacji sytuacja jest dynamiczna, jedne źródła mówią o wycofywaniu z miasta, inne o odparciu części ataków. Jak miasto ma wszystkie drogi zaopatrzenia w kontroli ogniowej a Ukraińcy nie będą widzieć sensu marnować sił albo wręcz nie mają odpowiednią ilość sił w tamtym rejonie na odbicie ruskich pozycji zagrażających ich logistyce
@error101: Uważam Micka za kretyna. Facet kreuję się na kogoś kto ma dostęp do informacji z frontu, a nazw miejscowości nie potrafi dobrze przetłumaczyć, czy to na ukraiński czy rosyjski. Jego źródła to internet i przekazy medialne.
@error101: @gangsteris: Nie potraficie czytać, tylko tyle.
Tak jak nie potrafiliście czytać raportów każdego innego źródła od początku tej wojny.
Jak wam nie podoba się źródło, to lepszego nie znajdziecie. Powodzenia z szukaniem po ukraińsku/rosyjsku bez propagandy sukcesu Rosjan.
@error101: @mpfk: @gangsteris: ale co jest złego w pytaniu o lepsze źródło? Mam typa na Twitterze, wstaję rano i chce wiedzieć czy soledar padł czy nie, gdyby padł to byłoby pewnie info z ruskich telegramów więc taki tweet jakąś wartość informacyjna niesie ¯\(ツ)_/¯

Nie jestem fanem Micka ale jak mam zacząć śledzić kogoś "poważniejszego" skoro nie jesteście w stanie nawet nikogo zaproponować ¯\
(ツ)_/¯
@kam3o: czytaj rózne źródła, ja czytam ukraińskie jak i rosyjskie. Micek czyta te ukraińskie, dlatego zmienia zdanie co kilka godzin, bo tam narracja nie nadąża za rzeczywistością, a pierwsze co ginie na wojnie, to prawda.
@Vixay: Powtarzam to wiele razy, każdy ma swój rozum i potrafi odróżnić propagandę. Jeśli widzę ukraińskie raporty o zabiciu 600 żołnierzy w szkole, to wiem, ze liczba jest konkretnie zawyżona. Z drugiej strony, jeśli widzę, ze Rosjanie mówią o zniszczeniu HIMARSa, bez pokazania dowodu, to wiem gdzie trafia taka informacja. Na śmietnik.
@kam3o: Tylko potwierdzasz ze nie masz pojęcia kim jest Artur xD. Na bazie informacji Artura, większość bierze info od niego.
Po prostu przy 3k followersach był znany tym osobom które powinny go znać, przy 30k mamy napad takich osób jak Ty.
@gangsteris: @Vixay: Po to jest ten tag? Żeby wrzucać różne źródła? Następnym razem wrzucę tutaj 30 screenów 15ukrainskich i 15rosyjskich przez które będziecie musieli się przekopać żeby poznać +/- sytuację w danym miejscu, nie ma sprawy ¯\_(ツ)_/¯