Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paayor: Nieogrodzone, to można parkować. w tym nadwiślańskim kraju takie rzeczy reguluje kodeks chłopskiego rozumu. Dotyczy to również prywatnych miejsc parkingowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopki nie pomyśla ze to moze być niepełnosprawna babcia z niepełnosprawnym wnuczkiem z dałnem bez raķ i nug i z dziadkiem niepełnosprawnym tez bez nug ale z rekami kturymi cale zycie ciezkopracował bo babcia tez jest niepełnosprawn bez rak i nug ale bez dałna?
@BetPay: Biedra ma monitoring na zewnątrz na parking, to nie jest dobry pomysł ziom. Jak masz cokolwiek na czyjś samochód naklejać czy rysować to absolutnie nie pod biedronką, bo są wysokie szanse że się nagrasz.
@SarahC: I co z tego? Już to widzę jak ktoś zgłasza się do Biedronki po nagranie z monitoringu - na pewno dostanie. Albo ktoś dzowni na policję, ze dostał naklejkę - jednocześnie donosząc do siebie, że złamał prawo parkując i sam dostanie mandat.
Naklejki są bezpieczne, nie naruszają ruchomości, nie uszkadzają jej, nikt Ci nie wyciągnie Ci konsekwencji, a są uciążliwe.
@BetPay: Nie wiem, ludzie jak są złośliwi to są nieobliczalni. Także wiesz. Gdzieś tam była sprawa że naklejka uszkodziła lakier czy że się jej nie dało odkleić. Także wiesz. Zależy też czym ty to kleisz właściwie.
Ale trafisz na jakiegoś frustrata to może drzeć japę o monitoring. Ludzie czasem przychodzą i proszą żeby poszukać różne rzeczy na kamerach także to już w gestii ochrony czy mu się będzie chciało.

Trudno to
@SarahC: Żeby nie było - naklejam tylko w mocnych przypadkach, jak ktoś jeździ po chodniku, zatarasuje przejazd itp. Popełnia wykroczenie, które w dodatku jest uciążliwe/niebezpieczne.
Naklejkę nalepiasz na szybę - nie ma opcji, żeby coś uszkodzić. Moje naklejki są z tych trudno schodzących, więc trzeba skrobać.
Ze strony prawnej jestem w 100% przekonany o swoim braku szkodliwości czynu :)