Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek: jak ma się zerwać to się zerwie, robię dużo więcej #!$%@? rzeczy na treningu gdzie mogę sobie zrobić dużo większą krzywdę xD
@abc3: Pan Adam klasa i legenda, ukłony w jego stronę xD
@essa121: ooo Ty w mordę jeża xD
@In_thrust_we_trust: generalnie jest to miesięczny 'progres' na bazie pamięci mięśniowej. Technicznie jest akceptowalne, ale będzie jeszcze czyszczone. O ile będzie mi się chciało, bo wszedłem z dipem na ciężar tylko przez to, że mam łokieć golfisty i nie mogę normalnych treningów robić xD

@Bartekgkw: w lutym pewnie będę podjeżdżał, do końca stycznia muszę jeszcze nad siłą popracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bdm_bq: tu mnie masz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A dzięki, dzięki, mam nadzieję 100kg wjechać. Na chwilę obecną idzie naprawdę dobrze, ale też pamięć mięśniowa działa, bo 2 lata temu jak się bardziej bawiłem w ciężar to tyle właśnie mój max wynosił :D
@In_thrust_we_trust: tak, wstając z ciężarem xD
A serio to robię nogi 2x w tygodniu. Siadów nie mogę, bo jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, boli mnie bark, który miałem operowany. Ale przysiady z ketlami, wykroki i inne pierdoły robię. Moje nogi i tak nie mają być duże, tylko jakoś tam umięśnione, żeby nie odstawać od reszty.
@Jazon: i jak tam somsiedzie ta 100 w dipie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawno nic nie wrzucałeś

Ja pod koniec marca kończę blok siłowy i robię podjazd pod 90kg
Jak na razie to 70 na 5 i 75 na 3 #!$%@?