Wpis z mikrobloga

Wizyta w salonie zweryfikowała plany - Rebelki to nie moja bajka, obawiam się że scrambler Hondy który ma wyjść też. NC750X bliżej - ale to wielkie strasznie. Potrzebuję małego i lekkiego motocykla adwenczer

Jakie są doświadczenia mireczków z Hondą CRF? Mowa o wycieczkach jedno/kilkudniowych, boczne drogi, gorsza asfalty, szutry, czasem przelot ekspresówką. Na pewno wiem że musiałbym zrezygnować z kostki, albo mieć 2 komplety kół, ale tyłek mi nie odpadnie? Postrzegałem CRF jako sprzęt do orania pół a to w sumie taka mała Africa.
#motocykle #honda #crf
jedzczarnekoty - Wizyta w salonie zweryfikowała plany - Rebelki to nie moja bajka, ob...

źródło: comment_1673266791M77osPJYvo39LEVQgp40bC.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@MisPalkis: ale coś czuję że zwykła wersja L, muszę je koniecznie porównać na żywo, jak ten wyświetlacz widać. Bo "mocowanie nawigacji" mi się w ogóle w Rally nie podoba, tak samo kolor, wolałbym szary. Więc trzeba by w L kupił ładną szybkę, no i pomodzić przewód od hamulca, nie wiem kto go tak wysoko puścił ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MisPalkis: w Rally jest niby wyżej. A wiatr nie przeszkadza, ale mimo wszystko taka małą szybką żeby choć nawigację schować nie pogardzę. Teraz coś takiego mam i jest spoko, ale i tak piździ, więc to nie osłona dla mnie
  • Odpowiedz
dziękuję serdecznie za opinię () Nic tylko zamawiać! Bezpośrednie porównanie GSa i CRFki. Właśnie tego mi było trzeba.


@jedzczarnekoty: ja mam zarówno GSa jak i CRF300L, i generalnie są to motocykle do innych zastosowań (co jest oczywiste), natomiast wszystko zależy, jak chcesz je użytkować

z tego co piszesz, max. 2-3 dniowe wypady z mixem offa / asfaltu, dlatego CRF300L do takich akcji idealne, GSa
  • Odpowiedz
@policjantpeel: dziękuję ( ͡ ͜ʖ ͡) Dobrze trafiłeś, w Bieszczady mam rzut beretem, Podkarpacie here.
O długich trasach póki co nie myślę - kiedyś na pewno, ale wtedy można pomyśleć o innym sprzęcie. A dwa - to epizodyczne sprawy, szkoda brać je pod uwagę.

Teraz jedynie wypady jednodniowe asfaltem, 2x150/2x300km, spokojnym tempem.

A co myślisz nt. wersji Rally, bo ją planuję zakupić (żeby móc zrobić ~300km
  • Odpowiedz