Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Usermeme: A czy wyjście z umówionego spotkania w momencie kiedy ktoś się spóźnia 15-30 minut jest ok? Często tak robiłem jak znajomi nie szanowali mojego czasu i się nagminnie spóźniali.
@Usermeme: jedyne miejsce, do którego się spóźniam celowo to kino. Seans zaczyna się 15:00 - nie, to jest godzina rozpoczęcia REKLAM. Reklam które trwają po 20-25 minut minimum, bywało że i 40. Więc nie ma rady, spóżniam się przynajmniej 15 min. Nie chce mi się patrzeć na #!$%@? reklamy jak za bilet zapłaciłem.
@Usermeme: też nienawidzę się spóźniać, ale odkąd mam dzieci to wiem że np jak się umawiasz ze znajomymi którzy też mają dzieci na 14 to jak się nam uda spotkać o 14.30 to jest duży sukces( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Usermeme: do gówno pracy należy się spóźnić. Spóźniać się do momentu, aż ktoś zwróci Ci uwagę. Od teraz już wiesz, jakie jest Twoje maksymalne dozwolone spóźnienie =P
@Usermeme: ja tak samo, ale w niekórych krajach to właśnie spóźnianie się jest elementem kultury, więc nie wszędzie należy mieć taki kij w tylku :P
Dzisiaj się to już olewa; na tiktoku nie uczą po co jest "dziękuję", "do widzenia" czy "nie wyrobię się na czas" albo "przepraszam".


@anonimowy-anon: no chyba żartujesz ;) z tydzień temu na mojej głównej było parę popularnych filmików o spóźnialskich, opinie GEN Z i równo jechali po spóźnialskich i o tym że powinno się przepraszać
Nigdy nie zrozumiem jak można przyjść punktualnie np. na imprezę. Strasznie dziwne i niekomfortowe dla gospodarza.


@albert107: Tak, bywało. Ale nie jak spóźniali się ponad 30 minut.
Kwadrans jest wystarczający