Wpis z mikrobloga

  • 502
@Kielek96: az sie sama geba cieszy jak widzisz jak godnie reprezentuje nasz tusk w europie, zamiast pisowskiego darcia mordy i srania gownem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 468
A te europejskie elity to czego niby są wyznacznikiem?


@selflessness: Tego, że to oni rządzą i jak masz z nimi dobre układy to możesz więcej załatwić korzystnych rzeczy dla swojego państwa.
  • Odpowiedz
W końcu Polskę reprezentuje ktoś to jest szanowany przez europejskie elity, mam nadzieje że nie trzeba będzie sie znowu wstydzić za nasz rząd tak jak to było przez ostatnie 8 lat


@Kielek96: CO ON NAS POMYŚLĄ ZA GRANICA?!?!?!? NASZ HONOR CO ONI SOBIE POMYŚLĄ. taki obraz fajnopolaków. dla nich ważne jest tylko to co myślą o nich inni.
  • Odpowiedz
@SurowaRyba: Jego partia jako platforma ciągnie dalej w zdobywanie elektoratu "przeciętnego polaka", a do zdobycia takiego głosu nie można za bardzo być lewicowcem. Sam jako tako mówi coś "źle o kościele", ale to tylko na tyle ile też mówi przeciętny polak, który sam jest katolikiem. Daleko mu do lewicowca, bardziej jako rząd złożony z trzech partii bo jest tam Lewica jako całość uznać centro-lewice, ale jego partie na pewno nie.
  • Odpowiedz
@ItsGrN: ale Platforma ostatnimi czasy jest za aborcją i za prawami LGBT, są za utrzymaniem socjalnych programów plus dołożeniem nowych jak np. babciowe. Przecież to totalnie lewicowe cechy
  • Odpowiedz
  • 30
CO ON NAS POMYŚLĄ ZA GRANICA?!


@Quzin: Rozumiem że masz w dupie jak Polska jest postrzegana na świecie? A wiesz że jeżeli każdy będzie miał Polskę za gówno i republikę bananową to nikt nie będzie chciał u nas inwestować i tworzył miejsca pracy przez co złotówka będzie walutą smieciową i inflacja może #!$%@?ć poza skalę?
  • Odpowiedz
@Kielek96 korzystnych, to znaczy brak atomu, brak rozbudowy portów, lotnisk, aby nie robić konkurencji, zielone światło dla nord stream, wspólne zadłużenie aby ratować niemieckie i francuskie korporacje?
To ja już wolę, żeby moich władz nie klepano po plecach i robić swoje

@colliee co xD? Nie mam żadnych autorytetów z konfuni.
  • Odpowiedz
@Kielek96 korzystnych, to znaczy brak atomu, brak rozbudowy portów, lotnisk, aby nie robić konkurencji, zielone światło dla nord stream, wspólne zadłużenie aby ratować niemieckie i francuskie korporacje?

To ja już wolę, żeby moich władz nie klepano po plecach i robić swoje


@selflessness: korzystnych, czyli największy wzrost PKB w Unii od 2004, jakim cieszy się Polska.
  • Odpowiedz